„Ty v*le!“ Luboš Xaver Veselý poslouchal rozjetého Holce ve studiu a padala mu čelist

13.03.2021 16:22

Sněmovna, to je takový ZOO, 200 exotických tvorů. Poslanci Lubomírovi Volnému hráblo. Vedle něj vypadá jako příčetný prakticky každý. Andrej Babiš se Zemanem ponížit nenechá. Petr Holec, komentátor serveru Info.cz, se s tím zase jednou nemazal. „Ty vole,“ okomentoval kanonádu moderátor Luboš Xaver Veselý.

„Ty v*le!“ Luboš Xaver Veselý poslouchal rozjetého Holce ve studiu a padala mu čelist
Foto: Repro XTV
Popisek: Xaver Veselý a komentátor Petr Holec bez roušek

Komentátor Petr Holec v rozhovoru pro internetovou televizi XTV.cz prohlásil, že prezident Miloš Zeman útokem na ministra zdravotnictví za hnutí ANO Jana Blatného tohoto člena vlády vlastně zachránil.  

Po politické popravě ministra Blatného volal Miloš Zeman v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

„Tím, co udělal, vmanévroval premiéra (Andreje) Babiše (ANO) do takové pozice, ... že člověk jako Babiš se takhle ponížit nenechá,“ poznamenal k tomu komentátor

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Rýpl si do poslanců. „Sněmovna, to je takový ZOO, 200 exotických tvorů, ne?“ položil si řečnickou otázku, když se zamýšlel nad tím, že to bude ve Sněmovně vypadat trochu jako v ZOO, až bude kolem nezařazených poslanců Lubomíra Volného a Mariana Bojka vztyčena hradba z plexiskla. Oba poslanci totiž odmítají nosit respirátory.

Volného Holec také nešetřil a vysmál se jeho teorii o tom, že nad Brnem kroužilo podezřelé letadlo společnosti DHL a provádělo cosi, co provádět nemělo. „To se stane, když vám hrábne, jak se říká,“ zhodnotil chování poslance Volného Holec. „Vedle Volného v podstatě teď každý vypadá jako příčetnej,“ přisadil si ještě komentátor serveru Info.cz.

Moderátor Luboš Xaver Veselý poté obrátil pozornost k časopisu Respekt a připomněl, jak v redakci tohoto týdeníku referovali o ruském agentovi, který měl do Prahy přivézt jed, s nímž mohl ohrozit život starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře i pražského pirátského primátora Zdeňka Hřiba.

Ukázalo se však, že jed do Prahy dovezen nebyl. To jen jeden zaměstnanec ruské ambasády šle po krku svému kolegovi a neváhal kvůli tomu i lhát.

Novinář Ondřej Kundra s jeho lží posléze pracoval a Luboš Xaver Veselý se diví, jak vlastně ještě může působit v médiích, když udělal takovouhle „botu“.

„Tenhleten reportér, co psal tady tu fake news, největší všech dob, a on nechodí kanálama, jo?“ zeptal se Veselý. Holec se smíchem odvětil, že Kundra teď vystupuje jako expert na Rusko.

„Ty vole,“ neudržel se Veselý.

„Takhle se to dělá,“ pravil Holec. „Pozvěte ho sem a dozvíte se všechno,“ přisadil si ještě.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Id*oti? Mám rád ČT, ale toto je blbě. Wollner má nový problém

15:00 Id*oti? Mám rád ČT, ale toto je blbě. Wollner má nový problém

Včera v Reportérech ČT zazněla reportáž o nákupu nových kulometů. Česko prý znovu kupuje dráž než vš…