„Ufňukaný deb*l.“ Na nového ombudsmana se vylilo bahno. Spolu s hrozbou

13.02.2020 9:20

Nástupcem ombudsmanky Anny Šabatové se díky tajné volbě poslanců stal prezidentský kandidát Stanislav Křeček. Ve druhém kole tajné volby porazil Víta Alexandera Schorma. A reakce na sociálních sítích jsou v plném proudu. A zazněla dokonce i slova „ufňukaný debil“.

„Ufňukaný deb*l.“ Na nového ombudsmana se vylilo bahno. Spolu s hrozbou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stanislav Křeček
reklama

„Kdybyste dali dohromady Aeronet a Parlamentní listy, vyjde vám nový ombudsman zvolený Agrofertem. Další instituce českého státu, za kterou se budeme stydět. Místo silného potřebného úřadu budou mít ti nejchudší oporu v ufňukaném debilovi, který nejslabšími pohrdá,“ řekl k volbě nového ombudsmana zástupce lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda. 

Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr hovoří o rozhořčení, s nímž dle jeho slov významná část veřejnosti přijala zprávu, že mocenský kartel Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše (ANO) ve spojení s proruskou pátou kolonou prosadil ve sněmovně Stanislava Křečka do pozice ombudsmana.

„Je to opravdu arogantní výsměch autoritářské garnitury do očí demokraticky orientovaných občanů. Stanislav Křeček je hvězdou dezinformačních webů, relativizuje práva různých menšin a schvaloval střílení do demonstrantů na kyjevském náměstí. Kromě toho neoprávněně několik let užíval titul doktora práv. Takhle tedy vypadá ombudsman v očích prezidenta republiky,“ sdělil Šafr. 

„Vládní garnitura si hraje s trpělivostí lidí. S jistou dávkou škodolibosti by šlo říct: Jen tak dál. Když bude naše protidemokratická fronta takhle pokračovat, tak přijde doba, kdy demonstrace nebudou mít už jenom ten pokojný, až festivalový ráz, ale mohou dostat náboj otevřeného hněvu,“ dodal Šafr a zmiňuje i to, jak se běžně mladší lidé baví o tom, že v této zahnívající společenské atmosféře nechtějí žít.

„Jen tak dál, Zemane a Babiši. Sklidíte, co jste se zaseli,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To už dál nevydržíme, tuší Šmucler. Navrhuje změnu, která bude zajímat hlavně důchodce

21:36 To už dál nevydržíme, tuší Šmucler. Navrhuje změnu, která bude zajímat hlavně důchodce

Prezident České stomatologické komory a nově také člen krizového štábu Roman Šmucler volá po uvolněn…