„Vítači, ohrožujete moje děti. Vyřídím si to s vámi. Zbourat 22 mešit.“ I to zaznívá po masakru v Anglii

23.05.2017 16:14

Reakce na teroristický útok v Manchesteru, ke kterému se přihlásil Islámský stát a při němž přišlo o život 22 lidí a bylo 59 zraněných, na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Vítači, ohrožujete moje děti. Vyřídím si to s vámi. Zbourat 22 mešit.“ I to zaznívá po masakru v Anglii
Foto: Youtube.com
Popisek: Vlajka Islámského státu

„Vítači, politici, ohrožujete moje děti. Jak dlouho se asi budu rozhodovat mezi smrtí svých dětí a tou vaší?“ rozčílil se v té souvislosti protiislamista Artur Fišer.

Občanský aktivista Petr Paulczynski pak byl ještě ráznější. „Dokud všechny ty šmejdy s ručníkem na hlavě nepošlou šupem domů, můžou si bezpečnostní orgány zalomit prst v prdeli,“ uvedl.

Podle někdejšího kandidáta Suverenity Marka Vokšaye prý každý vítač a sluníčkář představuje bezpečnostní riziko pro jeho děti. „K jako takovému se ke všem takovým budu chovat,“ řekl.

„Dita Charanzová, Martina Dlabajová, Pavel Telička, Petr Ježek (všichni čtyři za hnutí ANO), Jaromír Štětina (TOP 09) a všichni europoslanci zvolení za ČSSD (Jan Keller, Miroslav Poche, Pavel Poc i Olga Sehnalová) – to je seznam osob, kterým bych nyní rozdal hadr, aby šli krev těch nevinných dětí z Manchesteru umývat. To je seznam našich europoslanců, kteří hlasovali pro potrestání Maďarska za to, že ‚není dost liberální‘. Británie je liberální a všichni vidíme, kam to vede. Takže – nástup a čistit, jinou cestu k uvědomění si politiků, co se tady děje, nevidím,“ napsal poté právník Tomáš Tyl.

„Německo, Francie a Brusel by měly být potrestány za teroristické činy všech, kterým umožnily přijít do Evropy. 22 zbořených mešit v Evropě. To by pomohlo,“ dodal spisovatel Jan Žáček.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

13:35 Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

Analytik Roman Máca z neziskovky Institut pro politiku a společnost se vysmívá bývalé reportérce TV …