„Vypněte i světla, ať nevidíme tu hrůzu.“ Sparta šetří na topení. Takto dopadla

19.09.2022 13:42 | Ze sítí
autor: kas

Šetření se týká všech oblastí. Fotbalová Sparta se rozhodla šetřit na fanoušcích a nebude na podzim vyhřívat protilehlou tribunu. Tím ovšem své fanoušky mírně řečeno dohřála. Zvláště ty, jež si platí na zápasy Sparty permanentky. Ozvaly se nadávky, že vedení klubu opět obětuje fanoušky a místo vylepšování špatných výkonů fotbalistů omezuje komfort na stadionu. „Mohli by vypnout i osvětlení, to je energeticky hodně náročné a fanoušci by aspoň neviděli tu hrůzu, co hráči Sparty na hřišti předvádí,“ poznamenal ironicky jeden z nich.

„Vypněte i světla, ať nevidíme tu hrůzu.“ Sparta šetří na topení. Takto dopadla
Foto: Repro Facebook
Popisek: Tribuna Sparty

Ještě před nedělním projevem, ve kterém premiér nabádal k energetickým úsporám, k nim přistoupil i fotbalový klub AC Sparta Praha. „Z důvodu odpovědného přístupu klubu k energetické krizi nebudeme do konce podzimní části na stadionu vyhřívat protilehlou tribunu,“ oznámil klub a dodal: „Součástí strategie klubu pro následující chladné a zimní období je odpovědné čerpání energetických zdrojů. To se bude týkat mimo jiné i provozu objektů či režimu práce zaměstnanců.“

Při pokusu zjistit o tomto opatření více však případný fanoušek Sparty narazí na problém, že Spartě momentálně nefungují ani servery.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…