„Zbabělec.“ Petr Fiala byl na Hradě. Etzler začal vyšilovat

25.11.2022 16:40 | Ze sítí

Novinář Tomáš Etzler se velmi rozhorlil nad tím, že prezident republiky Miloš Zeman přivítal na zámku v Lánech při příležitosti pravidelného pracovního setkání předsedu vlády Petra Fialu. Prohlásil Fialu za zbabělce. A už se seběhli lidé na premiérovu obranu.

„Zbabělec.“ Petr Fiala byl na Hradě. Etzler začal vyšilovat
Foto: Repro Youtube
Popisek: Tomáš Etzler, novinář, bývalý zpravodaj v Číně

Jako už několikrát předtím, prezident Zeman přijal na Pražském hradě premiéra Petra Fialu. A jeho mluvčí pak foto ze setkání zveřejnil na sociálních sítích.

Nyní ale setkání začalo vadit bývalému zpravodaji ČT v Číně. „Vlevo čínský a ruský kolaborant, který dotáhl na Hrad – ikonu české hrdosti a státnosti – kriminální gang ruských kolaborantů a zlodějů. Vpravo zbabělec, který mohl pomoci zradu a rabování na Hradě zastavit nebo přibrzdit, ale nechává je rabovat dál. Politika? Nasrat! Zbabělost!“ rozhorlil se velmi zostra na Zemana i Fialu Tomáš Etzler.

Když se pak v diskusi jeden z diskutérů Fialy zastal – že se Fiala chová jako profesionál a že tím nectí člověka, ale funkci – Etzler mu odpověděl. „Nesouhlasím. Ctění funkce nemusí znamenat zaprodání se či ztrátu důstojnosti. Petr Fiala je státník. Postoj jeho a jeho vlády vůči Ukrajině je obdivuhodný, jediný správný a historický. Fialova servilita/vstřícnost vůči tomu zločinci na Hradě je obrovským zklamáním. Je to zbabělec,“ dodal Etzler.

Jeho slova následně okomentoval na Twitteru Petr Kaniok. „Černobílé a pistolnické vidění politiky mixnuté se silnými až vulgárními slovy – kromě toho, že tvoří vizitku pisatele – obvykle maskuje nějaký jeho silný komplex,“ napsal. 

A přidal se i právník Ondřej Šimíček. „Falešný morální maják v přímém přenosu. Kdyby tu rozhodovali takoví Etzlerové, máme premiéra Babiše, ministra zahraničí Okamuru a kouříme s Orbánem péro teroristům. Chce se mi zvracet. Hovado,“ napsal.

„Jeden z důvodů, proč chodím na TW čím dál méně. Názorový odpůrce nebo politik s jiným názorem tu pro mnohé není někdo, koho kritizuji, ale respektuji, ale lotr, kterého je nutné zničit. Bohužel to dělají i lidé, kterých si jinak vážím. Mít pravdu nestačí, tohle je cesta do pekel,“ podotkl pak také exministr financí Ivan Pilip.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Export a import

Dělám v logistice. Denně k nám chodí vagóny zboží ze zahraničí, ale od nás jich vyvážímě minimum a situce se stále zhoršuje. Děláte v této problematice něco? Jak se snažíte podporovat náš export? A je import v takové míře nezbytný? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Vyskočil: Předák ODS se holedbal, jak s nějakým dědkem praští o zem. A Babiše vyzývali k omluvě?! Čumím!

7:10 Ivan Vyskočil: Předák ODS se holedbal, jak s nějakým dědkem praští o zem. A Babiše vyzývali k omluvě?! Čumím!

„Jak ti zapřisáhlí a halasní ‚antikomunisté‘ se náhle až hystericky radovali. Ač Petr Pavel nebyl mů…