„Znásilnění je traumatizující, ale nakonec se žena zklidní a je šťastná.“ Po brutálním znásilnění Polky na italské pláži vyplulo na internetu něco šíleného

29.08.2017 18:10

Nejen Polsko je zděšeno případem z italského turistického letoviska Rimini, kde byl o víkendu napaden polský pár. Čtyři muži v sobotu v noci na pláži zbili mladého Poláka do bezvědomí a pak se vrhli na jeho šestadvacetiletou partnerku. Italská policie celý případ intenzivně šetří. Polský server Super Expres však přinesl informace o tom, že bestiální čin má bohužel ještě jednu děsivou rovinu.

„Znásilnění je traumatizující, ale nakonec se žena zklidní a je šťastná.“ Po brutálním znásilnění Polky na italské pláži vyplulo na internetu něco šíleného
Foto: Archiv
Popisek: Polsko

Polský pár zažil o víkendu noční můru. Mladí lidé přijeli do oblíbené turistické destinace v Rimini v Itálii a chtěli si tu společně vychutnat trochu romantiky. V sobotu v noci šli na pláž a relaxovali při svitu měsíce. Najednou si ale všimli, že se k nim blíží čtyři temné siluety mužů, a než stačili jakkoli zareagovat, nastalo peklo. Čtyři muži napřed zbili do bezvědomí mladého muže a poté opakovaně znásilnili jeho šestadvacetiletou partnerku. Zpráva o tomto hrůzném činu proletěla už celou řadou médií.

Polský server Super Express tvrdí, že italští policisté celý případ šetří a nebrání se ani spolupráci s polskými kolegy. Vyšlo najevo, že čtyři útočníci, pravděpodobně Afričané, mladou ženu dokonce chtěli utopit, aby proti nim případně nemohla svědčit. Naštěstí se jim to nepodařilo.

Server dále poznamenává, že celý případ má ještě jeden hrozivý rozměr. Jde sice o tak strašný případ, že se zdá, že to není možné, ale Super Expres s lítostí oznámil, že takřka nemožná věc se stala skutečností. Člen jedné z italských organizací, které do Itálie migranty vozí, měl údajně na sociální síti Facebook napsat, že se znásilnění zpočátku může jevit jako traumatizující, ale žena z něj nakonec bude šťastná.

„Znásilnění je zpočátku děsivé, ale postupem času se žena zklidní a je šťastná,“ napsal na sociální síti Facebook Abid Jee. Svými slovy vyvolal na internetu bouři. Organizace, pro kterou Jee pracoval, oznámila, že ho s okamžitou platností propouští.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nestatečný Sobotka. Takový byl vždycky, vyprávěl prezident Zeman na Barrandově. Pelikána poslal dostudovat si historii

22:07 Nestatečný Sobotka. Takový byl vždycky, vyprávěl prezident Zeman na Barrandově. Pelikána poslal dostudovat si historii

Jako každý čtvrtek i dnes prezident Miloš Zeman diskutoval s moderátorem Jaromírem Soukupem na TV Ba…