Letiště je o něco blíž přejmenování. Dobeš o tom chce na vládě jednat co nejdřív

22.01.2012 14:02 | Zprávy
autor: par

Vítejte na pražském mezinárodním letišti Václava Havla. To by mohli turisté po přistání slýchat už brzy. Ministr dopravy Pavel Dobeš chce totiž oslovit premiéra Petra Nečase, aby o přejmenování ruzyňského letiště jednala vláda co nejdřív.

Letiště je o něco blíž přejmenování. Dobeš o tom chce na vládě jednat co nejdřív
Foto: rep
Popisek: Letiště Václava Havla

"Sešel jsem se s paní Havlovou a osobně se jí zeptal, jaký má na pojmenování ruzyňského letiště po jejím manželovi názor," řekl Dobeš v nedělních Otázkách Václava Moravce. "Dostal jsem její jednoznačnou podporu, že s tímto souhlasí. Dokonce sama nabídla, že by se osobně zúčastnila jednání vlády a podpořila by tento návrh."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Podivné chování Nory Fridrichové ve sněmovně budí rozruch

11:27 Podivné chování Nory Fridrichové ve sněmovně budí rozruch

Každého kolemjdoucího poslance Motoristů sobě včera odchytla reportérka Nora Fridrichová, která opět…