A teď VIDEO: Je Pavlína Filipovská blbá? A ksichty Václava Klause

12.11.2019 12:12

Václav Klaus už jako žáček dával ostatním najevo, že jsou blbí. Obzvláště spadeno prý měl na spolužačku Pavlínu Filipovskou. Někdejší pěvecká hvězda nyní ohromila internet svou pantomimou, kde předváděla výraz svého spolužáka, který byl prý už tehdy stejný, jako později na známkách.

A teď VIDEO: Je Pavlína Filipovská blbá? A ksichty Václava Klause
Foto: youtube.com
Popisek: Pavlína Filipovská

Pavlína Filipovská dorazila na rozhovor do Českého rozhlasu s Terezou Kostkovou, který ale nabral zcela nečekané grády. Když moderátorka kladla dotaz, kdo byli Filipovské spolužáci na základní škole, nejspíš netušila, co přijde:

Anketa

Je pro vás Václav Havel hrdina?

8%
92%
hlasovalo: 44579 lidí

Moji spolužáci, to byli samí slavní lidé, dneska páni profesoři dokonce. Já vám dám pecku hned takhle rovnou. Šest let mi Vašík dával najevo, jak jsme všichni ostatní blbí. A já z nich nejvíc. Seděl sám v poslední lavici. Učitelé ho zjevně obtěžovali, protože on už to věděl všechno dopředu, jak to má být, a měl přesně ten výraz, který potom udržoval i na známkách“. Pak uznala, že Klaus skutečně většinou všechno věděl.

Moderátorka si schovávala hlavu v dlaních a válela se smíchy. Video s odbouranou Kostkovou a Filipovskou, napodobující Klausův výraz na známkách se stalo hitem internetu.

 

 

A podobný rozruch vyvolal rozhovor prezidentovy spolužačky i na sociálních sítích, kde poměrně často zaznívalo, že „jednou měl ten Klaus pravdu“. Případně i „no jo, když i Václav Klaus se občas nevyhnul upřímnosti“.

Svědectví zaujalo i Miroslava Macka, někdejšího Klausova spolupracovníka z ODS, který větu Filipovské „Pořád nám dával najevo, jak jsme blbí. A mně nejvíc“ zařadil do svého pravidelného blogu Viditelnymacek.cz.

Další ze zakladatelů ODS, dnes penzista a internetový glosátor Petr Paulczynski, k tomu poznamenal, že „já bych řekl že měl pravdu jako skoro vždycky“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Schwarzenberg: Hospodářství funguje, všichni zbohatli. Starý průmysl musel skončit

13:05 Schwarzenberg: Hospodářství funguje, všichni zbohatli. Starý průmysl musel skončit

Jedním z hlavních témat interview s emeritním předsedou TOP 09 byla osoba Václava Havla. Dle Karla S…