AUDIO Hezky blije. Pěknej syčák. Ministr a prezident Šlachta! Další šokující nahrávka Andreje Babiše je tu

08.05.2017 13:02

Další nahrávka týkající se rozhovoru Marka Přibila z MF Dnes a ministra financí Andreje Babiše (ANO) se objevila na Twitteru Julia Šumana. Anonymní skupina se snaží upozornit na nekalé praktiky šéfa hnutí.

AUDIO Hezky blije. Pěknej syčák. Ministr a prezident Šlachta! Další šokující nahrávka Andreje Babiše je tu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš

Tato nahrávka má svědčit o tom, že Babiš se zajímá o živý policejní spis. Přibil na nahrávce Babišovi říká, že se delší dobu zná s prominentním právníkem Muzikářem. „Myslím, že se bavili i s Ištvanem. On je přesvědčen, že ten Holub a další spolupracovali s Pokorným a de facto ho obalamutili. Takže já sháním všechny věci z ÚOOZ ohledně vyšetřování té Beretty,“ chlubí se se svými úlovky Přibil. Zmiňuje exředitele GIBS Bílka, ředitele GIBS Murína i údajného nejmocnějšího muže GIBS před Bílkem, Brunclíka.

„Jsem se chtěl poradit, jestli toto můžeme publikovat,“ táže se Přibil. „Když se to podaří, tak budu mít protokol toho Holuba, jak se s tím Pokorným stýkal. To je tak citlivá věc, že by sociální demokracii dost poškodila,“ podotkl Přibil. Babiš jen přitakává. „Proti komu to je?“ zeptal se následně.

Anketa

Odpustili jste již Německu hrůzy 2. světové války?

8%
92%
hlasovalo: 8238 lidí

„Především proti sociálním demokratům a ODS,“ sdělil Přibil. Babiš se jej pak ptá, kdo byl Brunclík. „Brunclík byl nejmocnější muž GIBS. To je pěknej syčák. Tam je důležitá výpověď, ne, jaký je charakter,“ dodal. „Tak to jako, že na nich hezky blije,“ konstatuje Babiš.

„Nechal bych to zatím. Načasoval bych to, až někdy před ten jejich socanský sněm,“ není příliš Babišovi rozumět. Přibil mu následně slibuje, co je schopen zařídit. „Jsem schopen to poskytnout i jinam, například, aby to napsalo Právo,“ podotkl.

„Může se počítat s tím, že by byl Šlachta ministrem?“ otázal se pak závěrem Přibil, že tuto informaci na něm vyzvídají policejní zdroje. „Šlachta mi vzkázal, že by chtěl být policejní prezident,“ reaguje Babiš.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ruský Pavel, český Pavel, tlustý Pavel, v Americe je to jedno. Trapas jak Brno!

9:49 Ruský Pavel, český Pavel, tlustý Pavel, v Americe je to jedno. Trapas jak Brno!

Americký tvůrce komiksů, hlasitý liberální volič, ale také scenárista a televizní producent Gerard F…