Agenti, hlásím zmizení tweetu. BIS komentovala útok ve Francii a teď je lidem pro srandu

12.12.2018 18:45 | Zprávy
autor: mp

BIS opět budí pozornost veřejnosti. Jen pár dní poté, co světlo světa spatřila veřejná část zprávy BIS za rok 2017, se lidé velmi zajímají o to, jak se česká kontrarozvědka vyjadřuje na sociální síti Twitter. Tentokrát za to může teroristický útok ve Francii.

Agenti, hlásím zmizení tweetu. BIS komentovala útok ve Francii a teď je lidem pro srandu
Foto: bis.cz
Popisek: Odznak BIS

V úterý večer rozpoutal Cherif Chekatt masakr na vánočních trzích ve Štrasburku. Vytasil nůž, se kterým ohrožoval předvánočně naladěné Francouze  předvánočně naladěné Francouze. Neváhal použít i střelnou zbraň. Nejméně tři osoby zavraždil a více než deset jich zranil. Nakonec z místa masakru ujel taxíkem. Řidič vozu později policii řekl, že útočník měl při sobě i granát. Francouzská policie po útočníkovi stále pátrá.

Bezpečnostní informační služba před pár hodinami uveřejnila tweet, ve kterém prozradila, že se od zahraničních partnerů dozvěděla, že nešlo o teroristický útok.  „Jednalo se zřejmě o kriminální čin již dříve odsouzeného recidivisty“ napsal kontrarozvědka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

ČT 1 bez dotací nepřežije proč?

Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

21:30 „Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

Poslanecká sněmovna bude rozhodovat o vydání Andreje Babiše a Tomia Okamury k trestnímu stíhání. K s…