Alexandra Mynářová ukončila spolupráci s Hradem. Důvod je zde

26.01.2021 17:11 | Zprávy
autor: vef

Manželka kancléře Vratislava Mynáře a někdejší moderátorka České televize oznámila konec spolupráce s Kanceláří prezidenta republiky, kde pro ni natáčela videa na YouTube a představovala zákulisí Pražského hradu. Důvod? Zahájila (staro)novou profesní etapu v Českém rozhlase. Napsala to na svůj facebookový profil.

Alexandra Mynářová ukončila spolupráci s Hradem. Důvod je zde
Foto: Screen Youtube
Popisek: Alexandra Mynářová

„Ráda bych tímto oznámila konec spolupráce s Kanceláří prezidenta republiky. Děkuji za tuto skvělou zkušenost – podařilo se nám natočit desítky reportáží, rozhovorů a prohlídek zajímavých míst. Chci moc poděkovat všem, kteří se za těch dva a půl roku účastnili natáčení – členům hradní stráže, floristkám, pracovníkům protokolu, archivu a spoustě dalším,“ napsala Mynářová a poděkovala všem za profesionalitu a oddanost své práci.

„V budoucnu již také nebudu moderovat žádné akce na Pražském hradě. Proč? V prosinci jsem zahájila (staro)novou profesní etapu v Českém rozhlase. Nepovažuji proto za vhodné pracovat – byť bez nároku na honorář – pro úřad hlavy státu. Velmi ráda na sebe dobrovolně uplatním ta nejpřísnější měřítka,“ uzavřela.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

19:50 Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

Spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem dnes odpoledne svolal pochod na podp…