Alláh Akbar... BUM! Alláh Akbar... BUM! zhodnotil Martin Konvička náš boj s terorem

24.03.2016 7:12

Lídr protiislámského sdružení Blok proti islámu Martin Konvička sdílel na svém facebookovém profilu zkarikovaný přehled reakcí, které se objevují v souvislosti s teroristickými útoky islámských radikálů.

Alláh Akbar... BUM! Alláh Akbar... BUM! zhodnotil Martin Konvička náš boj s terorem
Foto: Twitter.com
Popisek: Teroristické útoky v Bruselu

Jako první zareagují na teroristický útok islámských radikálů sociální sítě, na nichž si jejich uživatelé jako gesto solidarity s oběťmi útoku mění své profilové fotografie. Vzápětí se začne činit politická garnitura, která přispěchá s tvrzením, že „bychom se neměli uchylovat k násilí“ a že „se jednalo jen o 20 osamocených šílenců“.  

Muslimská komunita je rozpolcena. Média přináší příběh „statečného muslimského zachránce“, vedle něhož se ale také objevují zprávy o muslimech, kteří ukazují „fakáč“.

Německá kancléřka Angela Merkelová i předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se dušují, že čin nijak nesouvisí s migranty nebo menšinami, „protože kdo by jinak, sakra, vydělával Němcům na penzi, že“.

Zahanbit se nenechají ani „sluníčkáři“, kterým „se povede nastrkat před fotoaparáty pár lidí s šátkem a nápisem ‚Já nic, já muzikant‘.“

Bezpečnostní služby si myjí ruce a první ‚skuteční odborníci‘ odhalí, že podle záběrů z mobilů na YouTube je jasné, že atentátníci stříleli slepými a podle toho, že měli botasky, to nebyli muslimové, ale illumináti; a ti mrtví šli po smrti domů.

„Etnomasochisté“ a nosiči „břemene bílého muže“ se začnou mlátit důtkami do zad a vykřikovat, že si za všechno můžeme sami, protože oni se jen oprávněně brání nám, ošklivým imperialistům, a že máme rychle odzbrojit a nastavit holé zadnice.

Vrcholní politici se „někde projdou“, drží se za ruce a prohlásí, že nás to nesmí rozdělit, evropské hodnoty a hlavně že se máme rádi. Když se vše vrátí do starých kolejí, Evropou otřese další teroristický útok a celé kolečko „bezzubých“ reakcí může začít nanovo.

Plné znění Konvičkova příspěvku na Facebooku:

autor Miroslav Kohoutek

 

1. Alláh Akbar! BUM!
2.Po chvíli zmatku si všichni počmárají něčím profilovku
3 Evropský státník prohlásí, že je šokován, ale neměli bychom se uchylovat k násilí, situace je pevně v rukou a jednalo se jen o 20 osamocených šílenců.
4. "Přátelé", kteří chtějí být cool si začnou utahovat z těch se změněnou profilovkou
5. Objeví se "statečný muslimský zachránce"
6. Objeví se muslimové, kteří ukazují fakáč
7. Merkelová a Junker prohlásí, že čin nijak nesouvisí s migranty nebo menšinami, protože kdo by jinak, sakra, vydělávál němcům na penzi, že.
8. Abás obviní židy, Štětina rusy, "nerdi, kteří vědí" CIA
9. Sluníčkářům se povede nastrkat před fotoaparáty pár lidí s šátkem a nápisem "Já nic, já muzikant"
10. Bezpečnostní služby, bezpečnostní poradci a jiní bezpečáci prohlásí, že už před rokem říkali, že je to nebezpečné.
11. První "skuteční odborníci" odhalí, že podle záběrů z mobilů na You Tube je jasné, že atentátníci stříleli slepými a podle toho, že měli botasky to nebyli muslimové ale illumináti a ti mrtví šli po smrti domů.
12. Etnomasochisté a nosiči "Břemene bílého muže" se začnou mlátit důtkami do zad a vykřikovat, že si za všechno můžeme sami, protože oni se jen oprávněně brání nám, ošklivým imperialistům a že máme rychle odzbrojit a nastavit holé zadnice.
13.Vlády prohlásí, že bezpečnostní služby a bezpečnostní poradci nic neříkali a proto jim musí zvýšit rozpočet, aby si mohli nakoupit nové radary na měření rychlosti.
14 "Prezident" vyšle letadlovou loď, stíhačku nebo dron, který zničí jednu nemocnici, 2 džihádisty a rozbije nepřátelský laptop. 
15. Vrcholní politici se někde projdou, drží se za ruce a prohlásí, že nás to nesmí rozdělit, evropské hodnoty a hlavně že se máme rádi
16. Vše se vrátí do starých kolejí
17. Alláh Akbar! Bum!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Začalo se to „mydlit“ v Německu: Kurdové a Turci v sobě. Hoří mešity, obchody i kebabárny

9:12 Začalo se to „mydlit“ v Německu: Kurdové a Turci v sobě. Hoří mešity, obchody i kebabárny

Kurdské a turecké čtvrti v Německu začínají připomínat počátek občanské války. Překladatelka a publi…