Alláh je ten jediný: Do ČSSD vstoupil muslim z Kavkazu, někteří členové nemají dobrý pocit...

21.09.2016 9:30

ParlamentníListy.cz zjistily, že do pražské sociální demokracie vstoupil muslim z Čečenska. Dle našeho zdroje s tím měli někteří členové strany problém...

Alláh je ten jediný: Do ČSSD vstoupil muslim z Kavkazu, někteří členové nemají dobrý pocit...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo ČSSD

„Jde o toto, do jedné pražské organizace ČSSD byl v těchto dnech přijat mladý Kavkazan a vyznavač islámu z Čečenska, vedle ruského musí mít občanství i české, jinak by se stát členem ČSSD nemohl. Jeho přijetí předcházely protesty řadových členů, ale vše probíhalo šuškandou a nijakým výrazným protestem, který by směřoval na vyšší orgány ČSSD, protože členové pražské ČSSD jsou v tuto chvíli ve stavu určité letargie ve smyslu otupělosti, protože se ji netýkají krajské volby. Pan původem z Kavkazu byl přijat do organizace ČSSD patrně účelově, protože vstoupil do buňky, kde nemá trvalé bydliště a proto bylo nutné, aby se ke vstupu vyjádřil Krajský výkonný výbor v Praze. Ten ho přijal a pro ty členy, kteří o tom vědí, je to nepochopitelné,“ sdělil ParlamentnimListům.cz zdroj.

Anketa

Kdo je nadějí české pravice?

0%
0%
45%
1%
6%
1%
hlasovalo: 9269 lidí

Kambulat Kadiev v ČSSD Praha 9

Konkrétně má jít o Kambulata Kadieva, který žádal o vstup do ČSSD na Praze 9. Pro jeho přijetí bylo všech 26 členů KVV Praha, kteří se zářijové schůze zúčastnili. Redakce ParlamentníchListů.cz má k dispozici zápis ze schůze i tabulku přijatých členů ze schůze, která se konala 12. září letošního roku. Zasedání řídil předseda KVV Miloslav Ludvík.

„Z veřejně dostupných sociálních sítí si každý může všimnout, že v rodině dotyčného je člen, který na své stránce sociální sítě uvádí, že Aláh je ten pravý a jediný a navíc u fotografie z profilu přijatého člena, kde je vyfocen s nožem v ruce Robert De Niro patrně z filmu Mafiáni. Hledáním na internetu jsme našli ten facebook a prostě nemáme vůbec dobrý pocit z fotek z filmu o mafii,  ani o poznámkách typu, že Alláh je ten jediný. Kdyby tam byly fotky mírumilovné, jsme o dost klidnější,“ sdělil redakci také zdroj. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pas

aktivistická politika STAN

To jste zhodnotil přesně, i já jsem z vývoje hnutí jako její (nyní už bývalý) volič zklamaný. Čím ale mslíte, že to je, že se tak odchílila od svých kořenů? Je za tím nové vedení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala by ho měl poslat do... Síkela pod palbou. „Neotvírejte složenky,“ padlo raději doporučení

17:56 Fiala by ho měl poslat do... Síkela pod palbou. „Neotvírejte složenky,“ padlo raději doporučení

Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela nejdříve v neděli, tedy den po volbách, v pořadu Otázky Václ…