Alláh je ten jediný: Do ČSSD vstoupil muslim z Kavkazu, někteří členové nemají dobrý pocit...

21.09.2016 9:30

ParlamentníListy.cz zjistily, že do pražské sociální demokracie vstoupil muslim z Čečenska. Dle našeho zdroje s tím měli někteří členové strany problém...

Alláh je ten jediný: Do ČSSD vstoupil muslim z Kavkazu, někteří členové nemají dobrý pocit...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo ČSSD
reklama

„Jde o toto, do jedné pražské organizace ČSSD byl v těchto dnech přijat mladý Kavkazan a vyznavač islámu z Čečenska, vedle ruského musí mít občanství i české, jinak by se stát členem ČSSD nemohl. Jeho přijetí předcházely protesty řadových členů, ale vše probíhalo šuškandou a nijakým výrazným protestem, který by směřoval na vyšší orgány ČSSD, protože členové pražské ČSSD jsou v tuto chvíli ve stavu určité letargie ve smyslu otupělosti, protože se ji netýkají krajské volby. Pan původem z Kavkazu byl přijat do organizace ČSSD patrně účelově, protože vstoupil do buňky, kde nemá trvalé bydliště a proto bylo nutné, aby se ke vstupu vyjádřil Krajský výkonný výbor v Praze. Ten ho přijal a pro ty členy, kteří o tom vědí, je to nepochopitelné,“ sdělil ParlamentnimListům.cz zdroj.

Anketa

Kdo je nadějí české pravice?

0%
0%
45%
1%
6%
1%
hlasovalo: 9258 lidí

Kambulat Kadiev v ČSSD Praha 9

Konkrétně má jít o Kambulata Kadieva, který žádal o vstup do ČSSD na Praze 9. Pro jeho přijetí bylo všech 26 členů KVV Praha, kteří se zářijové schůze zúčastnili. Redakce ParlamentníchListů.cz má k dispozici zápis ze schůze i tabulku přijatých členů ze schůze, která se konala 12. září letošního roku. Zasedání řídil předseda KVV Miloslav Ludvík.

„Z veřejně dostupných sociálních sítí si každý může všimnout, že v rodině dotyčného je člen, který na své stránce sociální sítě uvádí, že Aláh je ten pravý a jediný a navíc u fotografie z profilu přijatého člena, kde je vyfocen s nožem v ruce Robert De Niro patrně z filmu Mafiáni. Hledáním na internetu jsme našli ten facebook a prostě nemáme vůbec dobrý pocit z fotek z filmu o mafii,  ani o poznámkách typu, že Alláh je ten jediný. Kdyby tam byly fotky mírumilovné, jsme o dost klidnější,“ sdělil redakci také zdroj. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hm. Jak to myslíte? Protažený obličej Tvarůžkové v mimořádném vysílání k ruským agentům

22:11 Hm. Jak to myslíte? Protažený obličej Tvarůžkové v mimořádném vysílání k ruským agentům

Sobotní večer je vysílání ČT 24 kompetně věnováno kauze ruského podílu na výbuchu muničáku ve Vrběti…