Andrej Babiš a sex. Hovoří bývalý politik

30. 12. 2014 11:32

Jak naplnit státní kasu, to je otázka pro ministra financí Andreje Babiše (ANO). Ale není na to sám. Někdejší místopředseda ODS Miroslav Macek je sice stomatolog, ale na svém webu viditelny-macek.cz přišel s nápadem zdanit sex. Nejenže by se navýšily prostředky státu, ale navíc bychom si prý šplhli v Bruselu.

Andrej Babiš a sex. Hovoří bývalý politik
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

„Když tak sleduji ty neustálé snahy vybrat na daních ještě více peněz, nechápu, proč ministerstvo financí nepřišlo s návrhem na zdanění sexu,“ uvádí doslova.

Aby byl podstatně znát efekt této daně, bylo by prý dobře, aby šlo o zákon retroaktivní. „Každý by byl zdaněn vysokým paušálem vypočítaným z konstantní částky násobené každodenním souložením a prokazování menší či nulové aktivity by bylo na straně občanů,“ navrhuje Macek a dodává, že bychom si tím šplhli v Bruselu.

Celá glosa ZDE:

Pro Řecko si prý máme chystat peníze

Ve svých úterních glosách komentuje i situaci v Řecku a klade otázku: „Co myslíte, vyhrají proeurounijní strany ochotné pokračovat v reformách a úsporách? V každém případě si připravte další peníze…“ usuzuje.

Zvědav je také na vyjádření amerického prezidenta Baracka Obamy k ukončení třináctileté mise v Afghánistánu. Domnívá se, že za rok, nebo za dva bude mluvit jinak než nyní. „Nejdelší válka v amerických dějinách se chýlí k zodpovědnému konci,“ uvedl nedávno americký prezident.

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš byl rozčílený doběla a řval. Chvíli před tiskovkou, líčí novinář Pečinka

14:04 Babiš byl rozčílený doběla a řval. Chvíli před tiskovkou, líčí novinář Pečinka

Novinář Bohumil Pečinka se ve svém komentáři ostře pustil do premiéra Babiše. Za covid. Ministerstvo…