Andrej Babiš se už vyfotil s Karlem Gottem, Krajčem a mnoha dalšími umělci. Ale teď má snímek s... To budete koukat

02.02.2015 10:03

Předseda hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš se na sociálních sítích po čase prezentoval momentkami ze svého života. Zpěváky Karla Gotta či Richarda Krajča na nich pro tentokrát nahradili zástupci zvířecí říše.

Andrej Babiš se už vyfotil s Karlem Gottem, Krajčem a mnoha dalšími umělci. Ale teď má snímek s... To budete koukat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš
reklama

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš je čilým uživatelem sociálních sítí, na nichž kromě komentářů k aktuálnímu dění vyvěšuje i fotografie zachycující momenty z jeho soukromého i veřejného života. A tak, když politik o víkendu navštívil pražskou zoo, která je dle jeho mínění jedna z nejhezčích na světě a které hodlá pomoci získat bílou pandu, neboť „čapák“ prý ze soutěže odstupuje, neváhal se s uživateli Facebooku podělit o několik momentek.

Předsedu hnutí ANO tak můžeme spatřit ve společnosti slona, žirafy, tapíra či hrabáčů, které Babiš po boku ošetřovatelů navštívil v jejich ohradách a některé z nich osobně nakrmil. Zveřejněné fotoalbum ocenilo palcem nahoru necelých šest set uživatelů facebooku a někteří k němu přidali i komentář. Většina komentujících ministra pochválila, ale našli se i tací, kteří zanechali Babišovi nelichotivý vzkaz. Jako například Miroslav Honzek, který předsedovi hnutí ANO s notnou dávkou ironie vzkázal: "Ó díky, zachránče světové přírody. Vaši ctitelé právě prožívají hromadný mentální orgasmus."

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: luš
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ondřej Hejma předvedl Xaverovi show s rouškou, pak se rozjel: Letná sem, Letná tam. Mládežníci se naučili poroučet, Kalousek leze ke křížku

15:58 Ondřej Hejma předvedl Xaverovi show s rouškou, pak se rozjel: Letná sem, Letná tam. Mládežníci se naučili poroučet, Kalousek leze ke křížku

Moderátor Luboš Xaver Veselý se sešel se zpěvákem Ondřejem Hejmou, aby shrnuli dění v uplynulých dne…