Astrolog předpověděl napjatý rok a splnilo se. Teď napsal knihu. Kmotru dělá Táňa Fischerová

14. 11. 2014 15:33

Kandidátka na prezidenta Táňa Fischerová přiznala ve čtvrtek na křtu knihy Astrologie pro samouky Víta Kuntoše, že ji astrologie zajímá. Když se prý sejde se svou známou, rády na toto téma povídají. „Ale já už jsem v takové fázi života, že se neptám na to, co se týká bezprostředně mne, ale zajímá mě, co čeká svět," uvedla Fischerová.

Astrolog předpověděl napjatý rok a splnilo se. Teď napsal knihu. Kmotru dělá Táňa Fischerová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Táňa Fischerová

Herečka a politička v jedné osobě se stala kmotrou knihy astrologa Víta Kuntoše. Toho astrologa, který již dva roky po sobě připravoval pro ParlamentníListy.cz v závěru roku astrologickou prognózu toho, co Českou republiku čeká v roce následujícím.

Mimo jiné z hvězd vyčetl, že po celý rok 2014 bude podle něj na nebeské klenbě figurovat nepříliš pozitivní konstelace – kvadratura mezi Uranem v Beranu a Plutem v Kozorohu. „Jelikož jde o velice tvrdou vazbu, přináší pro celý rok napjatou atmosféru. V životech mnohých tak budou probíhat těžké životní zkoušky," řekl tehdy ParlamentnímListům.cz Kuntoš, autor (jeho první) knihy, která byla ve čtvrtek uvedena do světa. Za připomínku stojí jistě i jeho výrok, že „konstelace pro tento rok přináší transformaci vnímání moci, čemuž mohou předcházet mocenské tlaky a konflikty, které budou bořit to, co dnes považujeme za tradiční".

V souvislosti s tím, co se děje na Ukrajině, ale i v Sýrii a dalších částech světa, jeho předpověď dostává zajímavý punc. Zda se i případní čtenáři Astrologie pro samouky naučí takto přesně číst ve hvězdách, je samozřejmě otázkou - knihu, která má být jakousi učebnicí, ale k dispozici nyní mají.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ahe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

10:36 Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

Prezident republiky Miloš Zeman promluvil v Poslanecké sněmovně. Jak se již stalo tradicí, přišel ta…