Ať Zeman abdikuje, neodpustil si Topolánek

25.11.2021 13:14 | Ze sítí

Končící ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch zajásal nad tím, že kampaň ministerstva na podporu očkování získala zlatou medaili v soutěži o nejlepší reklamu. Expremiér Mirek Topolánek jásajícího člena vlády ihned zpražil. A nezůstal jen u Vojtěcha. Prezidenta Miloše Zemana vyzval, aby abdikoval.

Ať Zeman abdikuje, neodpustil si Topolánek
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

Šéf resortu zdravotnictví zajásal nad tím, že se kampaň ministerstva na podporu očkování dočkala velkého ocenění.

„Jsem rád, že kampaň Udělejme tečku za koronavirem uspěla. Máme zlato ze soutěže o nejefektivnější reklamu - EFFIE, kterou pořádá Asociace komunikačních agentur. I díky ní je nyní proočkováno přes 71 % dospělé populace. V kampani pokračujeme dál. Děkujeme, očkujte se,“ požádal na Twitteru.

Ministr Vojtěchj zajásal

Když si tohle přečetl expremiér Mirek Topolánek, neudržel se a napsal pár ostrých slov. Rýpl si do prezidenta Zemana, do premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), který přemýšlí, jak koupit horu Říp a nakonec i do ministra Vojtěcha.

„Vrchní velitel ozbrojených sil zdrhne z vojenské nemocnice. Premiér v době covidových rekordů vymýšlí, jak znárodnit kopec. Kampaň, která nikoho nepřesvědčila, získává marketingové ocenění. Taková normální, česká středa,“ poznamenal Topolánek.

Posléze dodal, že měl na mysli středu i čtvrtek.

Prezident Zeman byl na vlastní žádost propuštěn z Ústřední vojenské nemocnice do domácího ošetřování v Lánech. Lékaři však upozornili, že prezidentovi doporučili zůstat v nemocnici. Podle Topolánka by měl Zeman sám opustit nejen nemocnici, ale i svou funkci.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Mirek Topolánek promlouvá

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To vy zbrojíte. Kreml zveřejnil, co Putin řekl Bidenovi. Čtěte celé

12:32 To vy zbrojíte. Kreml zveřejnil, co Putin řekl Bidenovi. Čtěte celé

Putin zdůraznil, že není namístě přenášet odpovědnost na Rusko, protože je to právě NATO, kdo podnik…