Ať si uprchlíky z Libye příjimají ti, kteří ji rozbili, vzkazuje do Bruselu Vojtěch Filip

07.06.2015 21:01 | Zprávy

NA HRANĚ S XAVEREM Předseda KSČM Vojtěch Filip trvá na tom, že jeho strana je vůči vládě v opozici. Především se ale opřel do Evropské unie kvůli zavedení kvót na uprchlíky. Podle něj by se o běžence z válečných zón měli postarat ti, kteří ty války rozpoutali.

Ať si uprchlíky z Libye příjimají ti, kteří ji rozbili, vzkazuje do Bruselu Vojtěch Filip
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vojtěch Filip

Pane předsedo, neviděl jste v toto týdnu náhodou v televizi diskusní pořad paní Jílkové ohledně elektronických pokladen?

Ne, ten jsem nesledoval, protože jsem byl v ten večer v práci dost dlouho a přišel jsem a už to končilo. Akorát tam na sebe lidi křičeli. Takže ten jsem skutečně neviděl.

Co si o tom všem myslíte? Je to dobře, ta elektronická evidence tržeb?

Tak určitě je důležité udělat nějaký krok proti šedé ekonomice. To v každém případě. Je samozřejmě otázka, jakým způsobem zajistit, aby té šedé ekonomiky bylo co nejméně, a výběr daní aby odpovídal jak možnostem osob samostatně výdělečně činných, podnikatelů, ale samozřejmě i tomu, aby státní rozpočet nechudl tím, že je okrádán těmi, kteří nechtějí daně platit.

Takže podtrženo, sečteno?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Vojtěch Filip byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že mají komunisté ještě nějakou budoucnost?

Vždyť vám nepomohlo ani přejmenování, do sněmovny jste se zas nedostali a teď nevím přesně, ale nemáte ani žádného senátora nebo třeba hejtmana. A myslíte, že by měl stranu vést někdo jiný než Konečná? Kdo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drony: Vetchý nepomohl. Vyšetřovat se má ještě více, padlo doporučení

19:02 Drony: Vetchý nepomohl. Vyšetřovat se má ještě více, padlo doporučení

Skupina D nebo také Drony Nemesis. Spolek vedený Ondřejem Vetchým minulý týden navštívila vojenská p…