Babiš, Nečas a sex: Lékař promluvil

18.02.2019 10:12

Proč jsou psychopati v politice tak úspěšní? O tom hovořil v rozhovoru pro server Forum24.cz lékař Jan Hnízdil.

Babiš, Nečas a sex: Lékař promluvil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Úvodem se Hnízdil vyjádřil k prezidentu Miloši Zemanovi a premiéru Andreji Babišovi. „Pan Babiš ani pan Zeman v mojí ordinaci sice nikdy nebyli, ale vyskakují na mne z novin, z rozhlasu, z televize. Nedá se jim uniknout. Chováním, řečí, mimikou, gestikulací jsou jedinečným studijním materiálem. Zkuste si při projevu pana Babiše, třeba když se ho žurnalisté zeptají na Čapí hnízdo, vypnout zvuk. Z obrazovky se na vás vyvalí zloba, zášť, negace,“ zmínil Hnízdil s tím, že například Babišova reakce na vystoupení předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska v Parlamentu je vystoupením výkřiků. 

Anketa

Andrej Babiš chce být premiérem až do roku 2025. Přejete si, aby se mu to splnilo?

hlasovalo: 12096 lidí

„Pan Zeman má zase při projevech hlavu ke straně, mluví pomalu, hlubokým hlasem, řeč prokládá citáty a bonmoty. Budí dojem moudrosti a vzdělanosti. Žurnalisté a politologové pak analyzují, co pan prezident myslel tím Peroutkovým článkem, Pussy Riot… On přitom jen tak plácá,“ zmínil a dodal, že premiér i prezident jsou mistři v klamání slovem i tělem. 

Následně se rozhovořil o psychopatech. „Psychopatie není nemoc, ale postižení. Stejně jako se může narodit člověk s nevyvinutou končetinou, může se narodit člověk s deformovaným charakterem. Na první pohled na něm nic nepoznáte. Je inteligentní, pracovitý, jazykově vybavený, dokonale oblečený. Na druhé straně arogantní, bezohledný, dravý, bezcitný. Pokud se takto postižený člověk dostane do vysoké mocenské nebo politické funkce, jeho patologie jen rozkvete,“ zmínil a dodal, že psychopaty přitahuje moc, peníze a sex. 

Původní text ZDE

„Na paralelní vztahy a sex přitom v minulosti doplatili například Stanislav Gross, Jiří Paroubek, Mirek Topolánek, Petr Nečas, Bohuslav Sobotka… Premiér Babiš má postavení, peníze, média, moc, michelinskou restauraci, atraktivní manželku. Má všechno nejlepší a všeho má moc. Jen nemá nikdy dost. Bývá označován za českého Berlusconiho. Toho také nezlomily korupční skandály, ale aféra s nezletilou marockou tanečnicí Ruby. V nejbližším okolí premiéra Babiše se pohybuje několik přitažlivých anonistek. V televizním zpravodajství s pobavením sleduji, jak se k němu vinou. Jsem zvědavý, jestli jejich svodům odolá. Hněv paní Moniky by pro něj byl větší hrozbou než politická opozice, demonstrace občanů, vyšetřovatel Nevtípil, OLAF a černošický obecní úřad dohromady,“ zmínil.

Závěrem se pak Hnízdil věnoval také prezidentu Miloši Zemanovi, kdy je podle jeho slov patrné, jak alkohol u něj prohloubil patologické osobnostní rysy, jako je mstivost, lhaní a urážení. A to až do takové míry, že ztratil schopnost sebereflexe. „Hradní partička: Mynář, Nejedlý, Ovčáček… Ti navíc naléhavě potřebují, aby přikryl jejich kšefty. Z Hradu si udělali zlatý důl. Prezidenta budou podpírat, zachytávat, na rukou nosit. Jen aby tam nepřišel někdo cizí a nezačal žumpu vyvážet,“ zkonstatoval. 

„Podle egyptologa Miroslava Bárty se naše civilizace blíží ke kolapsu. Jeho průvodním jevem je zvyšování mandatorních výdajů, korupce, nárůst byrokracie, vyčerpávání energetických zdrojů, rozpad vztahů, příchod mesiášů. Společenský systém je tak zkostnatělý a složitý, že přestává být schopný řešit problémy každodenního života a veškerou energii spotřebovává na vlastní udržení. Národ, který do funkce premiéra instaluje trestně stíhaného člověka a za prezidenta si vyvolí soudem usvědčeného lháře, nemá budoucnost,“ poznamenal závěrem Hnízdil s varováním, že bude hůř.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Postavit se Zemanovi. Tvrdě hlídat. Miroslava Němcová hovoří i o žalobě na prezidenta

12:44 Postavit se Zemanovi. Tvrdě hlídat. Miroslava Němcová hovoří i o žalobě na prezidenta

Poslankyně a současná kandidátka do Senátu za Prahu 1 Miroslava Němcová (ODS) v rozhovoru pro Info.c…