Babiš: Podpořil mě Jaromír Jágr. Mířím na zklamané voliče ODS, TOP 09 a VV

03.09.2013 7:48

Jaromír Jágr natočil s předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem reklamu na Vodňanské kuře. MF Dnes uvádí, že Jágr podpořil Babiše i v jeho politických aktivitách. Babiš v rozhovoru pro deník říká, že slavný sportovec sympatizuje i s jeho hnutím.

Babiš: Podpořil mě Jaromír Jágr. Mířím na zklamané voliče ODS, TOP 09 a VV
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš, majitel Agrofertu

Sever iDnes.cz píše o spolupráci Jágra a Babiše a přirozeně jej zajímalo, zda jde o porozumění v rámci potravinářského byznysu nebo i v politice. „Ne, my jsme točili v neděli do tří ráno reklamu na Vodňanské kuře. Natáčeli jsme s agenturou dva spoty, v nichž spolu vystupujeme. Známe se dlouho, více než deset let. Seznámili jsme se v Prostějově, kam v létě jezdil jeho JágrTeam. Jaromír na našich předvolebních politických billboardech určitě nebude, ale sympatie v debatě vyjádřil,“ upřesňuje Babiš v rozhovoru.

Proč právě Jaromír Jágr propaguje Vodňanské kuře z Babišova Agrofertu, si předseda hnutí ANO vysvětluje Jágrovou oblibou kuřecího masa a vlastenectvím. „On miluje kuře, rád ho jí. No, a protože je hrdý Čech, tak je pro něj důležité, že jde příkladem, aby Češi jedli české potraviny.“

ANO míří na zklamané voliče

Server iDnes.cz se ptal na zaměření hnutí ANO, nebo přesněji, jaký má hnutí program a které voliče hodlá získat. „My jsme středopraví, to znamená míříme na zklamané voliče ODS, TOP 09 nebo VV. Ale také na voliče, kteří mají plné zuby stále těch stejných tváří, které tady třiadvacet let něco vykládají. Ti lidé už by měli jít do důchodu a přenechat to novým osobnostem, které tam nejdou zbohatnout a které už za sebou něco mají, něco dokázaly,“ míní Babiš.

Jedenáctibodový program prý hnutí ANO zveřejní tento týden, pravděpodobně 6. září. „Máme co nabídnout, na rozdíl od stávající politické garnitury,“ řekl jeho předseda Babiš.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

10:36 Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

Prezident republiky Miloš Zeman promluvil v Poslanecké sněmovně. Jak se již stalo tradicí, přišel ta…