Hlavním problémem v Česku, což chce Babiš změnit, je podle podnikatele to, aby na každé potravině byl původ a jméno výrobce. „To se dneska neděje“, řekl v rádiu Babiš s tím, že chce přesvědčit politiky k opaku, aby to lidé věděli. Místo toho se totiž píše jen to, kdo dává potravinu do oběhu s vlajkou Unie. Ale to prý nestačí.
Babiš má za to, jak již několikrát uvedl pro média, že jsou na tom české potraviny velice dobře. „Jsou levné a kvalitní,“ řekl v Pressklubu podnikatel a dodal, že třeba jen z hlediska kontrol jsou na tom Češi mezi nejlepšími v Evropě.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


