Babiš pryč nepůjde. To by musel přijít zázrak. Třeba jako... Toto prozradila Lenka Zlámalová

09.12.2019 14:42 | Zprávy
autor: tle

Do pořadu Štrunc přišla jako host novinářka Echa Lenka Zlámalová. Ta se rozhovořila o Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi i neexistenci politického lídra. „Nevsadila bych si vůbec nic na to, že by tu s námi Babiš jako premiér za půl roku nebyl,“ pronesla ke kauze ohledně auditu a obnovení trestního stíhání. „Zeman je hráč, rád si hraje, a to i s Andrejem Babišem. Když se bavíte s lidmi jemu blízkými, tak oni říkají, že pan prezident je takové velké dítě, které si rádo hraje, štve proti sobě, mstí se a užívá si to. A ta abolice by ho o tu hru připravila,“ popsala.

Babiš pryč nepůjde. To by musel přijít zázrak. Třeba jako... Toto prozradila Lenka Zlámalová
Foto: Repro Youtube
Popisek: Ekonomická novinářka Lenka Zlámalová

V rozhovoru v pořadu Štrunc na serveru Info.cz se objevila Lenka Zlámalová, novinářka týdeníku Echo. Na začátku se moderátor Pavel Štrunc zeptal, zda Andrej Babiš ustojí audit Evropské komise o jeho střetu zájmů a zda ustojí Čapí hnízdo. „Ustojí,“ odpověděla rázně novinářka. Na doplňující otázku proč, odpověděla: „Jak by to neustál? Co to znamená neustál?“ zeptala se Pavla Štrunce, ten poznamenal, že politicky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo jezdí na naftu, tomu strop pomůže. Benzínáři si ale nepolepší

18:35 Kdo jezdí na naftu, tomu strop pomůže. Benzínáři si ale nepolepší

Vláda oznámila cenový strop na benzín a naftu, který však začne platit až od středy 8. dubna. Parlam…