Babiš s ministry navštíví střední Čechy, proberou sucho a dopravu

17.07.2019 6:19

Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes s některými členy vlády navštíví Středočeský kraj. Tématy pracovní cesty jsou sucho a doprava, kromě Babiše proto do regionu zamíří ministři životního prostředí Richard Brabec (ANO), zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) a dopravy Vladimír Kremlík (za ANO).

Babiš s ministry navštíví střední Čechy, proberou sucho a dopravu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš
reklama

Problematice nedostatku vody bude věnována návštěva Senomat a Chrášťan na Rakovnicku, kde budou mimo jiné představeny projekty vodních nádrží Senomaty a Šanov. V Nenačovicích na Berounsku se politici seznámí s revitalizací tamního potoka.

Dopravě bude věnována zastávka u nedokončeného Pražského okruhu a návštěva Jílového u Prahy, kde je plánována debata se starosty o výstavbě středočeského úseku dálnice D3 z Prahy na jih Čech. Diskuse se zúčastní i zástupci spolku Alternativa středočeské D3, kteří s navrženou trasou dálnice nesouhlasí.

Ve čtvrtek bude premiér s ministry probírat stejná témata při návštěvě Jihočeského kraje.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: čtk
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Za ty přeplněné nemocnice mohou lidé, co si šli koupit biomrkev?!“ Výbušný rozhovor moderátora TV Nova s Kubkem má těžkou dohru

16:58 „Za ty přeplněné nemocnice mohou lidé, co si šli koupit biomrkev?!“ Výbušný rozhovor moderátora TV Nova s Kubkem má těžkou dohru

Včera se moderátor TV Nova Petr Suchoň dostal do křížku s prezidentem České lékařské komory Milanem …