Babiš se na Úřadu vlády setkal s předsedou Sněmovny reprezentantů

26.03.2018 13:40 | Zprávy
autor: nab

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) přijal dnes v poledne na Úřadu vlády předsedu americké Sněmovny reprezentantů Paula Ryana. Hovořit by spolu měli o ekonomické, obchodní a vědecké spolupráci, ale také o oslavách 100. výročí vzniku Československa, ke kterému přispěly i Spojené státy.

Babiš se na Úřadu vlády setkal s předsedou Sněmovny reprezentantů
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Andrej Babiš v pořadu Otázky Václava Moravce

Ryan do Prahy dorazil o víkendu i s rodinou, jeho návštěva Česka je soukromá. I přesto se setká s několika českými politiky. Schůzku s prezidentem Milošem Zemanem předseda Sněmovny reprezentantů v plánu nemá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

8:11 Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

Začalo to odkrýváním miliardových armádních a policejních zakázek, teď se rozhořela otevřená „válka …