Babiš vidí za děním v ČSSD problém. Mluví o zradě na voličích

27.10.2013 19:24 | Zprávy

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš komentoval pro Českou televizi dění v ČSSD. Grémium tam v neděli večer totiž vyzvalo předsedu Bohuslava Sobotku k rezignaci. Podle Babiše by ale odstoupení Sobotky destabilizovalo politickou situaci.

Babiš vidí za děním v ČSSD problém. Mluví o zradě na voličích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Babiš dále uvedl, že rozdělením ČSSD na dva tábory by sociální demokracie spáchala zradu na svých voličích.

Převrat v ČSSD

Pouhých dvacet čtyři hodin po sečtení výsledků voleb předseda ČSSD Bohuslav Sobotka dostal od svých spolustraníků těžkou ránu. Upachtěné vítězství historicky nejtěsnějším rozdílem vyvolalo mezi spolustraníky zklamání, které se promítlo do vyřazení Bohuslava Sobotky z vedení strany. Předsednictvo ČSSD jej vyzvalo, aby se vzdal funkce ve vedení strany. Sobotka tuto výzvu ale nevyslyší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pas

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Kauzy

Jak to myslíte, že policie a soudy některé kauzy vyšetřovat nemohly? Proč? To je přeci v rozporu s nezávislostí těchto orgánů. A jaké tedy máte řešení? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Válka na Ukrajině, „rvačka gangů“. Je třeba přijmout mírový návrh. Mašín bez obalu

4:44 Válka na Ukrajině, „rvačka gangů“. Je třeba přijmout mírový návrh. Mašín bez obalu

„Rusko disponuje Burevestnikem, raketou s neomezeným doletem, a nadzvukovými raketami, které letí ví…