Babišova kandidátka na pražskou primátorku: Kampaň bude i ve stylu Hvězdných válek

21.08.2014 9:36

Jednička kandidátky ANO v Praze Adriana Krnáčová přijde na pražský magistrát se svým psem a dalšími vymést odtamtud Dartha Vadera, záporného hrdinu kultovní filmové série. Tak má vypadat vtipná volební kampaň Babišova hnutí v hlavním městě. V rozhovoru pro server Aktuálně.cz to uvedla sama Krnáčová s tím, že celou podobu kampaně schvaluje osobně lídr hnutí Andrej Babiš. Jeho cílem je, aby ANO v Praze komunální volby vyhrálo a Krnáčová, která je dosud náměstkyní ministra financí, se stala primátorkou.

Babišova kandidátka na pražskou primátorku: Kampaň bude i ve stylu Hvězdných válek
Foto: Blogspot / tan
Popisek: Panorama hlavního města Prahy
reklama

Krnáčová, která v minulosti byla šéfkou české pobočky protikorupční organizace Transparency International, si posteskla, že je nyní pod velkým tlakem. „S ničím jiným než s vítězstvím se nespokojí. Je to hrozný tlak. Ale znáte Babiše, second best pro něj není dost dobré," uvedla.

To, že se bude angažovat v předvolební kampani, když je zároveň náměstkyní ministra, prý problémem nebude, protože si bude na kampaň brát volno. „Já mám skvělý tým, kde se můžu spolehnout, že všechno bude v pořádku. A dokonce jsem připravila nějaké věci, které se můžou dělat beze mě. S ministrem jsme na tom dohodnutí,“ uvedla.

Místo rozdávání koblih bude asi točit zmrzlinu

Prozradila, že kvůli kampani ANO v Praze komunikuje s Babišem prakticky denně. A i takové detaily, jako to, jak vypadají plakáty, musí vždy Babiš schválit. V rámci kampaně Krnáčová nebude rozdávat koblihy, jako to dělal Babiš, ale prý bude točit zmrzlinu. „Bude to kombinace kontaktní kampaně, billboardů i jiných akcí,“ shrnula podobu předvolební kampaně. A prozradila i podrobnosti: „Vezmu si svého psa - mám borderteriérku jménem Joda - a všichni jediové se světelným mečem přijdou na radnici a vymetou odtamtud Dartha Vadera,“ uvedla s tím, že Vader je záporná postava z kultovní série filmů Hvězdné války.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Češi, spojenci Hitlera. Zloději a lokajové. Rusové přitvrdili a zaskočili

6:03 Češi, spojenci Hitlera. Zloději a lokajové. Rusové přitvrdili a zaskočili

Česko nikdy nebylo zemí Rusku přátelskou. Tak začíná video nacionalistických ruských youtuberů sdruž…