Bartoš: Já nejsem vytetelenej z nějaký funkce, chci prosazovat dobrej program

22.07.2021 8:41

Šéf hnutí ANO a stávající premiér Andrej Babiš se v rozhovoru pro CNN Prima News tvrdě pustil do předsedy Pirátské strany Ivana Bartoše. Když to Bartoš slyšel, nechtěl zůstat Babišovi nic dlužen. Nabil svá slovní děla a spustil. Raději se podívejte sami...

Bartoš: Já nejsem vytetelenej z nějaký funkce, chci prosazovat dobrej program
Foto: Screen FTV Prima
Popisek: Ivan Bartoš v Partii TV Prima

Anketa

Vnímáte sudetské Němce jako své krajany?

3%
96%
hlasovalo: 19287 lidí

„Kdyby fungovaly tradiční politické strany a nebyla taková korupce, tak bych do politiky nikdy nešel,“ pravil Babiš v rozhovoru pro CNN Prima News. Stejně vehementně se vymezil i proti Pirátům, které se podle něj mezi tradiční strany nepočítají. Šéf strany Bartoš by podle Babiše nebyl dobrým předsedou vlády.

„On skutečně není vhodný na tuto pozici. Viděli jsme to. On byl v Bruselu a on by tam skutečně odevzdal všechny naše práva, aby nechal rozhodovat cizí země o nás, takže to určitě nechci. A i když nebudu v politice, tak si myslím, že Piráti jsou pro naší zemi velkým nebezpečím,“ nebral si servítky Babiš.

Ale Ivan Bartoš to nenechal jen tak a přešel do protiútoku.

Konstatoval, že kandiduje na Ústecku proto, aby ukázal, že hodlá pomoci i tomuto regionu, ve kterém se během 8 let vlády ANO všechno jen zhoršovalo.

„Já nejsem na rozdíl od vás vytetelenej z nějaký funkce, ale chci prosazovat dobrej program, který jsme pro budoucnost naší země s Piráty a Starosty připravili. Ať už budeme bojovat z jakýchkoli pozic,“ vmetl Bartoš Babišovi.

Bartoš a Babiš

Hodlá z Česka opět udělat zemi, kde může v lepší budoucnost doufat každý, a ne jen jeden jediný oligarcha, pro kterého se dře celá republika.

„Lžete lidem o své práci, o Pirátech, o tom, jak jste "zvládli COVID" i o své pozici v Evropě. Proč? Protože se bojíte. Lež je berlička neschopných a nebo všehoschopných. Obě dvě pozice jste za svých 8 let ve vládě naplnil vrchovatě, stejně jako své kapsy našimi penězi,“ uzavřel.

Bartoš a Babiš

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

12:47 Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

Senátorku Miroslavu Němcovou v poslední době pobouřilo video ministryně práce a sociálních věcí Jany…