Bartoš „v rauši“. První sex ve čtrnácti. Drogy? Dřív ano, hlavně LSD. Sjel i Paroubka

07.07.2021 17:02

ParlamentníListy.cz přinášejí výživné odpovědi šéfa Pirátů Ivana Bartoše, který v roce 2012 popisoval, jak se nejlépe zbavit mrtvoly nebo kolik měl sexuálních partnerek. „Já jsem si tuhle říkal, že bych to mohl počítat místo oveček, a usnul jsem dřív, než jsem dopočítal,“ prohlásil ke své dřívější promiskuitě současný žhavý kandidát na premiéra a přiznal také užívání drog.

Bartoš „v rauši“. První sex ve čtrnácti. Drogy? Dřív ano, hlavně LSD. Sjel i Paroubka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Pirátů Ivan Bartoš

Bartoš v rozhovoru s názvem „V rauši“ poskytl sérii odpovědí ve stylu „co tě první napadne“. A je to hodně zajímavé čtení.

Anketa

Do voleb zbývá sto dní. Kdo podle vás bude příštím premiérem?

hlasovalo: 14976 lidí
Už v roce 2012 se prý cítil na 40 let, ačkoliv mu tehdy bylo teprve 32 let. „Ale vypadám na 25,“ pochválil se a dodal, že i kdyby se lidé dožívali jen 40 let, tak by nebyl serióznější. „Blbost. O tom to není, jak je ten život dlouhej,“ dodal Bartoš, který se v uplynulých letech stal respektovaným politikem.

Rozhovor vznikl dávno před jeho vstupem do Poslanecké sněmovny, ale Bartoš si už tehdy byl jistý, že se z něj v roli poslance nestane hajzl. „I když slíbit se dá leccos,“ dodal a v odpovědi na další peprnou otázku se podělil o své sexuální zkušenosti. „O panictví jsem přišel ve čtrnácti v parku v Anglii s 18letou Pražandou, která nám tam mohla kupovat alkohol, a trvalo to asi čtvrt minuty,“ pronesl Bartoš.

Přiznal se také k dřívějšímu užívání drog, z nichž nejoblíbenější prý bylo LSD. „Ale už na to kašlu,“ říkal již v roce 2012 Bartoš. Tomu by prý ani nevadilo, kdyby jeho děti kouřily trávu. „Hlavně aby nekradly a nebyli to hajzlové,“ tvrdil.

V rozhovoru se zastavil také u počtu svých sexuálních partnerek. „Já jsem si tuhle říkal, že bych to mohl počítat místo oveček, a usnul jsem dřív, než jsem dopočítal,“ pronesl Bartoš, který je od roku 2015 ženatý.

Ve svém volnu prý Bartoš nejraději čte nebo myje nádobí, což prospívá jeho duševnímu zdraví. „Hyperčtu. Třeba klidně šest knížek za tejden. A meju nádobí. A věci mám doma v komínkách,“ řekl šéf Pirátů v roce 2012 s tím, že nejvíce mu zkazí ráno, když nemá poblíž cigára. „Ale kamarádovi se stalo, že vedle něj byla cikánka a neměla nohu,“ překvapil kandidát na premiéra.

Na otázku, kam by schoval mrtvolu, kdyby někoho zabil, Bartoš odpověděl, že by ji rozpustil v lihu nebo spálil. „Musí to zmizet. Dát to sežrat prasatům je blbost, ty vyserou zuby,“ opáčil tvůrcům rozhovoru.

A vyjádřil se také k manželkám tehdy končícího politika Jiřího Paroubka s tím, že je horší šlápnout na mořského ježka, než potkat na pláži Paroubkovou. „Paroubková je fajn ženská, taková mamča,“ řekl Bartoš, načež zjistil, že řeč je o tehdejší Paroubkově novomanželce Petře. „My máme punkovou kapelu a zpíváme tam, že si Paroubek nedávno našel mladou slečnu, mladá, blonďatá a taky pěkně blbá, že si vzala za manžela takovýho blba. Vypadá vedle něj jako koště vedle kontejneru, jestli to dělá za prachy, tak to možná trochu beru,“ žertoval tehdy Bartoš.

Ivan Bartoš i celá Pirátská strana od té doby změnili image, stali se serióznější a i díky tomu v posledních měsících dlouhodobě vedli v rámci koalice s hnutím STAN předvolební průzkumy. Podle posledních průzkumů však mírně ztratili a na první místo se znovu dostalo hnutí ANO, kterému agentura STEM za červen přisoudila 26,7 procenta hlasů. Koalice Pirátů a Starostů by byla s 24,1 procenta na druhém místě. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jma

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šlachtu do voleb zmlátí. Přišlo to z nečekaného místa

14:54 Šlachtu do voleb zmlátí. Přišlo to z nečekaného místa

Známá advokátka a politická aktivistka Klára Samková sdílela své postřehy z předvolební kampaně. Bab…