Bělobrádek si povídal s Tachecí. On nastínil vývoj své nemoci a ona o něm napsala...

22.01.2014 10:21 | Zprávy

Lidovecký předseda Pavel Bělobrádek v rozhovoru s Barborou Tachecí pro MF Dnes znovu vysvětloval okolnosti schůzky s kandidátem na ministra průmyslu Janem Mládkem (ČSSD) a developerem a štědrým sponzorem KDU-ČSL Luďkem Sekyrou. Řeč byla také o jeho zdravotním stavu, kterému prý napětí z koaličního jednání paradoxně prospívá.

Bělobrádek si povídal s Tachecí. On nastínil vývoj své nemoci a ona o něm napsala...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek

Redaktorka Barbora Tachecí ve svém sloupku Jejíma očima, který doprovází každý rozhovor, popsala své dojmy z šéfa lidovců Pavla Bělobrádka, jenž je kandidátem na vicepremiéra pro vědu, vzdělání a inovace.

Kytici rudých růží, která stála na jeho stole, prý dostal od krásných děvčat, která se o něj starají. Manželka ale nežárlí. „Dopředu jsem jí řekl, že mám dvě milenky, s tím je smířená a ví, že žádné další už mít nebudu. Je to KDU-ČSL a roztroušená skleróza. Jednu opustit mohu, druhou nikdy," vyprávěl s nadhledem Bělobrádek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

NATO

Dobrý den, já si také myslím, že je pro nás členství v NATO zásadní, ale jak se postavíte k požadavku, který je prý už schválen, abysme do společné obrany dávali 5% HDP? A když tak neučiníme, můžeme být vyloučeni nebo co se stane? Děkuji Hrubá

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Extremisti“, „Manipulace!“ Richterová a Šichtařová v zuřivé hádce. To tu ještě nebylo

17:45 „Extremisti“, „Manipulace!“ Richterová a Šichtařová v zuřivé hádce. To tu ještě nebylo

36. epizoda pořadu Terezie Tománkové hostila čtyři političky, které usilují o mandát v blížících se …