Bobošíková napsala klausovcům. Žádá je o podporu

18.12.2012 22:40 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Pravicové konzervativní sdružení Akce D.O.S.T. obdrželo dopis od prezidentské kandidátky Jany Bobošíkové, ve kterém je žádá o podporu při souboji o Hrad.

Bobošíková napsala klausovcům. Žádá je o podporu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hájek s Michalem Semínem na akci D.O.S.T.

Dovoluji si Vás, jako významnou společenskou iniciativu, chránící občanská práva a svobody, požádat o podporu mé kandidatury na úřad prezidenta České republiky. K mé žádosti mě vedou následující skutečnosti. Jako signatářka Občanské iniciativy D.O.S.T. se ztotožňuji s principy a hodnotami, které Vaše iniciativa dlouhodobě prosazuje. Tyto hodnoty jsou také součástí myšlenek, které prezentuji směrem k veřejnosti jako svůj program při kandidatuře na úřad hlavy státu,“ píše kandidátka šéfovi Akce D.O.S.T. Michalu Semínovi.

Bobošíková dále zdůrazňuje, že uznává hodnotu právního státu a princip presumpce neviny, uznává hodnotu národa a vlasti a hrdě se k vlastenectví, jako k důležité hodnotě, ve svém programu hlásí. „Pokud jde o náboženství a západní anticko-křesťanské kořeny naší kultury, jsem křtěná katolička a kořeny naší kultury plně respektuji s tím, že se aktivně stavím proti tomu, aby na našem území vznikaly symboly náboženství kultur jiných,“ uvádí dále.

„Trvale odmítám tzv. politickou korektnost, která ničí samotné kořeny evropské kultury, odmítám multikulturalismus a prosazuji úctu ke svobodě, demokracii a soukromému vlastnictví,“ píše v otevřeném dopise konzervativcům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…