Bohatý textař Michal Horáček odpovídá naštvanému davu z Václaváku

22.11.2012 16:55 | Zprávy

Hudebník, spisovatel a někdejší majitel Fortuny se pozastavil nad výroky, které zazněly na sobotní demonstraci na Václavském náměstí. Odborářský šéf Jaroslav Zavadil a ekonomka Ilona Švihlíková chtěli svými razantními projevy vyvolat pád vlády. Cesta ke zlepšení života každého občana je ale podle Horáčka jinde - v pracovitosti každého člověka.

Bohatý textař Michal Horáček odpovídá naštvanému davu z Václaváku
Foto: michalhoracek.cz
Popisek: Michal Horáček

Úspěšný podnikatel, kterému finančně velmi prospěl např. prodej sázkovou společnosti Fortuna, je přesvědčen, že v tuto chvíli demonstrace životy lidí nezlepší. Svůj názor vyjádřil na sociální síti Facebook.

Slova Zavadila a Švihlíkové nejsou inspirativní

"Člověk, který šel v sobotu demonstrovat na Václavské náměstí, dostal od pana Zavadila nebo paní Švihlíkové mnoho rad ohledně toho, jakým směrem se vydat, aby zlepšil svůj život. Od dva dny později říká komandér Řádu britského impéria Jiří Bělohlávek v rozhovoru pro Právo: "Jedinou cestou k úspěchu je intenzivní a důsledná práce." S jakou odezvou, říkám si, by se asi pan Bělohlávek setkal, kdyby vystoupil mezi panem Zavadilem a paní Švihlíkovou?," ptá se Horáček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Rakušan

Dobrý den, pane Mašku, všimla jsem si, že dost útočíte na Rakušana. Vadí vám jen on sám nebo máte problém se stranou jako s celkem? A je podle vás STAN horší než třeba ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po Babišově videu proti Pavlovi překvapivá slova z ODS

9:38 Po Babišově videu proti Pavlovi překvapivá slova z ODS

Pravděpodobný příští premiér ve středu večer usedl před kameru a lidem ze svého pohledu popsal setká…