Bojkot České telževize. Ne, to není překlep ani žvatlání

24.11.2015 12:00

Přes osm set účastníků se podle sociální sítě Facebook zúčastní čtvrteční akce s názvem Bojkot České televize. Pořadatelem celé akce, která se uskuteční od 18 do 22 hodin, je platforma Za naši kulturu a bezpečnou zem.

Bojkot České telževize. Ne, to není překlep ani žvatlání
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto

„Žádáme ČT, aby byl odvolán generální ředitel, a ČT aby objektivně a pravdivě informovala. V případě nevyhovění našim podmínkám se udělá týdenní bojkot,“ píší organizátoři. Bojkotem se v tuto chvíli rozumí naprostá ignorace kanálu veřejnoprávní televize, kterou by v danou dobu neměl nikdo zapnout. 

Událost najdete ZDE.

Obdobnou akci pořádá také Jan Adrian Lockhart, který chce pro změnu bojkotovat vysílání po celý čtvrteční den. Svou událost nazval „Bojkot České telževize a podpora panu presidentovi“. 

„Dejme najevo, že nesouhlasíme, jak lživě a manipulativně reportuje veřejnost o dění nejen na Ukrajině, ale i v Sýrii, na uprchlických hranicích a o našem panu presidentovi,“ píše Lockhart.

Událost najdete ZDE.

Česká televize je poslední dobou centrem kritiky příznivců prezidenta Miloše Zemana. Podle nich totiž nedává prostor oběma stranám, ale převažuje zpravodajství týkající se odpůrců hlavy státu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hasil průšvih? Lipavský na fotce, která Zemana potěší. I s Pekarovou

10:40 Hasil průšvih? Lipavský na fotce, která Zemana potěší. I s Pekarovou

Zdálo se, že právě izraelská otázka bude jedním z důvodů, proč prezident Miloš Zeman, nebude chtít j…