Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Lesy ČR začnou ještě letos čistit 500 hektarů Bořího lesa na Břeclavsku, kde zůstalo od druhé světové války hodně nebezpečné munice. Stát to bude 50 milionů korun. Novinářům to dnes na místě řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). O zakázku budou soutěžit odborné firmy, policie ani armáda svoje pyrotechniky uvolnit nemůže, jsou vázáni například ve Vrběticích, kde po loňských výbuších čistí muniční areál.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová
„Lidé jsou nepoučitelní a dělají stále stejné chyby. Zase budou hajlovat a budou se zabíjet. Bude vá…