Bradáčová kritizuje propuštění obviněných v kauze kladrubského hřebčína

30.06.2013 10:30 | Zprávy

Vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové se nelíbí rozhodnutí soudu o tom, že má být propuštěno z vazby osm obviněných z machinací kolem opravy hřebčína v Kladrubech. Zkomplikovalo se tak vyšetřování, soudí žalobkyně. Napsal to server Lidovky.cz.

Bradáčová kritizuje propuštění obviněných v kauze kladrubského hřebčína
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lenka Bradáčová

Krajský soud v Hradci Králové propustil obviněné v pondělí. Zastupitelství ale vysvětlení dostalo až v pátek. Podle Bradáčové to ale není dostačující. „Jediné, co jsme se dočetli, že krajský soud se neztotožňuje s úvahami okresního soudu. Zatímco okresnímu se zdá, že by obvinění mohli působit na dosud nevyslechnuté svědky, krajský soud se to nedomnívá,“ řekla Lidovkám.cz.

Nestihli jsme uskutečnit všechny výslechy

Vyšetřovatelé podle Bradáčové nestihli vyslechnout všechny svědky. Tři týdny jsou podle ní krátká doba. Rozhodnutí soudu je ovšem potřeba respektovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vfe

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vláda už oficiálně připravuje Česko na chudobu

4:44 Vláda už oficiálně připravuje Česko na chudobu

Česko se snaží zmírnit dopady rozšíření obchodování s emisními povolenkami na domácnosti, které dřív…