Brutální Donald J. Trump! Unikly informace: Plánuje přesně to, co slíbil lidem, a „sluníčkářům“ se to líbit nebude

16.11.2016 20:30

V týmu, který připravuje Donalda Trumpa na převzetí moci, se ocitl i muž, který zastává velmi tvrdou linii vůči migrantům – Kris Kobach. Tento muž pomáhal psát velmi tvrdé imigrační zákony ve státě Arizona. Podle informací agentury Reuters Kobach připravuje protimigrační zákony a počítá s tím, že stavba zdi, kterou Trump přislíbil vybudovat na hranicích s Mexikem, začne bez souhlasu Kongresu. Přísné plány chystá i pro muslimy.

Brutální Donald J. Trump! Unikly informace: Plánuje přesně to, co slíbil lidem, a „sluníčkářům“ se to líbit nebude
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump

Říká se, že pan Kris Kobach radí nově zvolenému prezidentovi Spojených států v migrační problematice. Stojí přitom za zmínku, že tento muž je považován za zastánce přísné antiimigrační politiky. Ukazují to antiimigrační zákony, které pomáhal psát ve státě Arizona. Sám Kobach potvrdil, že se poslední 2 až 3 měsíce účastní schůzek s lidmi z okolí prezidenta Trumpa, kde se řeší migrační politika. Tým Donalda Trumpa se však jakkoli odmítl vyjádřit k otázce, zda spolupracuje s Krisem Kobachem.

Pokud jde o zeď na hranicích s Mexikem, kterou Donald Trump přislíbil postavit, tak ta by se podle Krise Kobacha měla začít stavět co nejdříve. Dokonce ještě dřív, než s její stavbou vysloví souhlas Kongres.

Vedle toho Kobach zřejmě počítá se zavedením přísného registru na muslimské návštěvníky z muslimských zemí, kde existuje riziko teroristických útoků. Lidé z těchto zemí by měli být podle nových plánů požádáni o vstupní pohovor a odevzdání otisků prstů. Bude to vyžadovat dodatečné finanční náklady.

Trump v nedávném rozhovoru řekl, že je nakloněn deportaci 2 až 3 milionů nelegálních migrantů, kteří se dopustí nějaké trestné činnosti. V předvolební kampani mluvil o deportaci 11 milionů migrantů. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo má zájem na vraždě profláklého dvojitého agenta? Martin Koller staví argumenty proti hlouposti, stádnosti a totalitě

20:12 Kdo má zájem na vraždě profláklého dvojitého agenta? Martin Koller staví argumenty proti hlouposti, stádnosti a totalitě

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller přináší další zamyšlení pro čtenáře Parlament…