Brutální napadení muslimky v hidžábu. Rozzuřený dav se prý mstil za Barcelonu

25.08.2017 9:45

Osmatřicetiletá žena v klidu kráčela po ulici v Madridu, když se na ni najednou vrhl dav a zbil ji do krve. Nedělala vůbec nic, jen šla po ulici. Jenže měla na hlavě muslimský šátek hidžáb a dav se jí chtěl pomstít za teroristický útok v Barceloně.

Brutální napadení muslimky v hidžábu. Rozzuřený dav se prý mstil za Barcelonu
Foto: Archiv
Popisek: Modlící se muslimové v mešitě

Španělsko se stále ještě vzpamatovává z teroristického útoku v Barceloně. Někteří lidé se ale vyrovnávají s pocitem ohrožení velmi zvláštním způsobem. Útočí na muslimky. Své o tom ví osmatřicetiletá žena, která šla v Madridu po ulici, když tu najednou se na ni vrhl dav lidí a zlynčoval ji. Zbil ji tak moc, že žena skončila v nemocnici, kde se pomalu zotavuje. Informuje o tom server britského deníku The Mirror.

Policie případ šetří jako zločin z nenávisti, jako rasistický útok. K napadení došlo u stanice metra Uséra. Napadená žena si stačila všimnout jen několika tváří útočníků, než se ocitla na zemi. Prý se nijak nesnažili skrýt své obličeje. Vedení policie proto oznámilo, že k mešitám poslalo strážce zákona na hlídky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Není to Český lev, ale Český tchoř. ČT se ohrožuje sama. Pořád ti samí hosté, jako když na přehlídce chodí ti samí vojáci dokola, říká Lenka Procházková

16:28 VIDEO Není to Český lev, ale Český tchoř. ČT se ohrožuje sama. Pořád ti samí hosté, jako když na přehlídce chodí ti samí vojáci dokola, říká Lenka Procházková

HORKÉ TÉMA Hostem Horkého tématu Radima Panenky na serveru ParlamentníListy.cz byla spisovatelka Len…