Bugr ve východním Německu? A což teprve toto: Nové počty vražd spáchaných přistěhovalci

03.09.2018 10:52 | Zprávy
autor: pro

V Berlíně a Hamburku včera demonstrovaly tisíce lidí za přijímání uprchlíků. Demonstrace svolala mezinárodní organizace Seebrücke. Mezitím však byly zveřejněny pro migranty nelichotivé statistiky a skupina syrských migrantů napadla s noži a železnými tyčemi návštěvníky klubu.

Bugr ve východním Německu? A což teprve toto: Nové počty vražd spáchaných přistěhovalci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Německé spolkové republiky

V Berlíně demonstranti prostřednictvím svých transparentů požadovali, aby se stalo hlavní město Německa „bezpečným přístavem pro uprchlíky“. Podle pořadatelů se před Braniborskou bránou sešlo asi 2500 lidí. Policie se však k tomuto číslu na žádost redakce deníku Die Zeit odmítla vyjádřit. „Demonstrace byla naprosto poklidná. Chtěli jsme pouze vyzvat politiky v Berlíně, aby nabídli lidem v nouzi útočiště,“ vyjádřil se podle Die Zeit mluvčí organizace Seebrücke.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prohráli jsme volby? Balíme spacáky a hurá na Kavčí hory. Žantovský natvrdo o „lepšolidech“

9:07 Prohráli jsme volby? Balíme spacáky a hurá na Kavčí hory. Žantovský natvrdo o „lepšolidech“

TÝDEN V MÉDIÍCH Neúspěšní politikové umějí vyvolávat televizní krize. Ačkoliv se zaštiťují bojem o s…