Bůhví kým placené neziskovky nás přesvědčují, že migrace je správnou cestou. Matěj Gregor varuje

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte si více v tomto článku.

18.08.2023 13:05 | Monitoring

Od roku 2015 je migrace v EU obrovské bezpečnostní riziko. Západní země to postupně rozkládá. Alespoň si to myslí Matěj Gregor, předseda spolku Odchod.EU a zároveň člen předsednictva Svobodných. Podle jeho slov je třeba se tomuto problému postavit čelem a to tím, že do Bruselu konečně čeští občané pošlou neservilní politiky.

Bůhví kým placené neziskovky nás přesvědčují, že migrace je správnou cestou. Matěj Gregor varuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Odchod.eu, Matěj Gregor

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Palec nahoru !!!, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseberan 96 , 18.08.2023 13:15:22

|  5 |  0

Další články z rubriky

Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

20:25 Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

Mobilní operátoři svým věrným klientům internet častokrát nabízejí co nejdráž a zkoušejí, kolik peně…