Bulvár našel děsivého komunistu z Prahy: Pravičáky pověsit, všechno jim zabavit

27.10.2012 10:51 | Zprávy
autor: adr

"Je čas rozvěšet pravičáky po městech republiky, vyvlastnit násilím všechny podnikatele, do desátého kolena zabavit majetky jejich rodinám," taková slova objevil deník Blesk na facebookovém profilu komunisty Jaromíra Petelíka, člena zastupitelstva v Praze 8.

Bulvár našel děsivého komunistu z Prahy: Pravičáky pověsit, všechno jim zabavit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Třešně, symbol KSČM

"Narodil jsem se 3. dubna 1983 v Praze, levicově smýšlím už od dětství. Mezi mé záliby patří politika, historie, mezinárodní vztahy, ekologie, lidská práva," píše v údajích o sobě tento komunistický zastupitel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Převaděči

Jaká tvrdší pravidla pro převaděče jste navrhla? A co mi teda nejde do hlavy, proč je někdo proti tvrdíš pravidlům? Jestli to chápu dobře, tak zpřísnění pravidel neprošlo, takže pro to musela být většina politiků z EU? Je to tak? A kdo proti byl z těch českých? A vůbec jaká země byli nejvíc proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litva padne bez jediného ruského vojáka? Šándor rozebral temný scénář

20:15 Litva padne bez jediného ruského vojáka? Šándor rozebral temný scénář

Rusové by dokázali obsadit pobaltské státy, aniž by do útoku museli vyslat jediného vojáka, tvrdí li…