Bývalý hejtman varuje před kolapsem. Žádné velkolepé evropské řešení nenastane, vzkazuje vládě

10.09.2022 17:21 | Ze sítí

Někdejší hejtman Zlínského kraje Libor Lukáš (Trikolora) na svém facebooku varuje před tím, že je na dosah kolaps. Vyzývá, aby vláda zastabilizovala ceny energií. Podle něj „není čas čekat na nějaké velkolepé evropské řešení – to stejně nenastane“.

Bývalý hejtman varuje před kolapsem. Žádné velkolepé evropské řešení nenastane, vzkazuje vládě
Foto: arch. Libor Lukáš
Popisek: Libor Lukáš

„Ať vláda konečně zastabilizuje ceny energií minimálně do konce roku 2023. Nečekejme na nějaké velkolepé evropské řešení – to stejně nenastane, protože pro něj není a nebude žádná vůle ze strany bruselských papalášů,“ poznamenává Lukáš.

„Starejme se nyní především sami o sebe, o naše domácnosti i o naše firmy, které čekají od našich ‚vrcholových elit‘ okamžité řešení situace, nikoliv pouze nekonečné vyčkávání, vyjednávání a řečnění,“ sdělil Lukáš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Andrej Babiš byl položen dotaz

Dobrý den pane Babiši.

Pokud vyhrajete volby a sestavíte vládu , postavíte se proti EU a prosadíte, aby v naší zemí nebyly zavedeny plánované povolenky pro domácnosti ,které zdraží vše ,spustí novou vlnu inflace a zhorší energetickou chudobu? Prosím jasnou odpověď. Děkuji .

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kampaň o přínosu dotací EU. Vláda na ni dá 2,4 milionu

20:41 Kampaň o přínosu dotací EU. Vláda na ni dá 2,4 milionu

Posílit pozitivní vnímání fondů Evropské unie a šířit mezi lidmi povědomí o tom, jak EU zkvalitňuje …