Policie tehdy zadržela nejen Poula, ale i někdejší ředitelku kabinetu premiéra Petra Nečase Janu Nagyovou (později Nečasovou) a další lidi. Poul ale nebyl z ničeho obviněn. Poulův advokát Vladimír Řičica již dříve řekl, že se v případě zamítavého rozsudku odvolají, uvedl server Aktuálně.cz.
Podle soudu Poul neprokázal, že mu peníze skutečně patřily. „Žalobce soudu dostatečně nevysvětlil, z jakého důvodu měl ve své kanceláři v hotovosti finanční prostředky v žalované výši,“ uvedla soudkyně. Část peněz měla být v dolarech. Poul tvrdil, že si je ušetřil z cesty po USA, zbytek měl prý v trezoru na mimořádné výdaje.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp