Č*bka zas*aná, dřu jak Bulhar, zaznělo u soudu s Nagyovou-Nečasovou. Proč to pan soudce pouští? A co to prý znamená pro výsledek?

19.05.2015 7:32

Věty jako „Já dřu jak Bulhar!“ „Ty ses posral, ty vole. Nechci tě vidět, běž si za tou slepicí!“ nebo „To je č*bka zas*aná!“ byly k zaslechnutí z odposlechů Jany Nečasové Nagyové během soudního líčení bývalého premiéra Petra Nečase. Dle Martina Shabu uvolněné odposlechy v soudní síni potápějí obhajobu bývalého premiéra a Jany Nagyové Nečasové. Ta se v odposleších vyjadřovala dosti vulgárně na účet bývalé ženy bývalého premiéra, ale rovněž i na něj.

Č*bka zas*aná, dřu jak Bulhar, zaznělo u soudu s Nagyovou-Nečasovou. Proč to pan soudce pouští? A co to prý znamená pro výsledek?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Nagyová

„Na chlapa si hraj někde jinde, ne přede mnou. Všude se za mě stydíš. Lítám jak kráva. Ty jsi normální primitiv. Nebudu ti dělat poskoka. Nebereš mě jako partnera, šikanuješ mě. Doma držíš hubu a krok. To je vidět kdo tam nosí kalhoty,“ bylo slyšet z nahrávek u soudu, v nichž Nagyová-Nečasová nešetřila bývalého premiéra. Dle novináře Martina Shabu se tak celá věc pro Nečase komplikuje. „Scény jak vystřižené z jihoamerické telenovely,“ označil celý nahraný odposlech Martin Shabu v Lidových novinách.

Obhájce Nagyové-Nečasové Eduard Bruna se ohradil vůči nahrávkám, které byly přehrány v soudní síni. „Tato poslední přehrávka je pro mě jako obhájce víceméně dehonestací mé klientky, nikoliv důkaz, který by podporoval obžalobu,“ vyzval obhájce soudkyni, aby další přehrání odposlechů zvážila.

Vrchní státní zástupce Martin Brzobohatý však uvedl, že je třeba pouštět tyto nahrávky, protože je z nich patrné, že nešlo o kontrasledování, jak uvádějí obžalovaní, nýbrž o sledování. „Projednávání odposlechů souvisí s motivem a s některými skutečnostmi, které tu uvedli svědci, a s rolí jednotlivých obžalovaných. Část hovorů podle mě ukazuje na to, že šlo o sledování, a nikoliv o nějaké kontrasledování,“ řekl vrchní státní zástupce s tím, aby soudkyně Helena Králová s pouštěním nahrávek pokračovala.

Podkopává se tím podle Martina Shabu celá Nečasova obhajoba postavená na neopodstatněnosti odposlechů, tudíž je jasné, že se celý soudní proces pro Nečase nejeví dobře. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ste

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hanba Havlovi, fuj! znělo poblíž Sněmovny. Na dav dohlížel Foldyna

12:00 Hanba Havlovi, fuj! znělo poblíž Sněmovny. Na dav dohlížel Foldyna

Včera proběhl pietní akt za oběti náletů států NATO proti Jugoslávii v roce 1999. Konal se před býva…