ČSSD chce předčasné volby. Ideálně už letos na podzim

18.01.2012 19:27 | Zprávy

Sociální demokraté požadují předčasné volby, a to hned letos na podzim. Jako důvod uvádějí vládní reformy. Předseda ČSSD to řekl při předávání petice Proti nespravedlivé důchodové reformě a za odchod vlády Petra Nečase.

ČSSD chce předčasné volby. Ideálně už letos na podzim
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka

"Jako sociální demokraté využijeme všech možností, abychom zkrátili mandát Nečasovy vlády. Pokud zde bude příležitost k tomu, abychom dosáhli vyvolání nových voleb v dřívějším termínu než v roce 2014, v každém případě sociální demokracie toto bude podporovat," uvedl v Senátu předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.

Přinesl totiž petici Proti nespravedlivé důchodové reformě a za odchod vlády Petra Nečase. Spolu s tím Sobotka oznámil, že chce nejen touto peticí vyvolat předčasné volby do Poslanecké sněmovny. Ideálně, aby byly letos na podzim spolu s volbami krajských zastupitelů a třetiny senátorů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pan

Ing. František Laudát byl položen dotaz

Divíte se, že lidé volí peněženkou?

Peníze nejsou všechno, ale bez nich to taky najde, i když jsou pořád věci, které si za peníze nekoupíte, jako je zdraví, svoboda, ale chápete i lidi, že jsou frustrovaní z toho, že se většina z nich má čím dál hůř?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Blíží se velký Babišův test. Podle Holce ukáže, kdo se vrátil k moci

20:33 Blíží se velký Babišův test. Podle Holce ukáže, kdo se vrátil k moci

Po dnešním jmenování Babišovy vlády prezidentem Petre Pavlem přichází podle komentátora Petra Holce …