ČSSD chce vymazat kauzu Ratha. Lidový dům shromažďuje kauzy ODS

05.06.2012 21:01 | Zprávy

Kauza vazebně stíhaného Davida Ratha na popularitě sociálním demokratů nepřidala. Proto chce strana nashromáždit citlivé kauzy svého největšího konkurenta - ODS. Požadavek seznamu politicky výbušných kauz už rozeslala marketingová sekce strany do všech krajských buněk.

ČSSD chce vymazat kauzu Ratha. Lidový dům shromažďuje kauzy ODS
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Vazebně stíhaný poslanec David Rath vystoupil ve sněmovně

„Potřebujeme připravit seznam závažných kauz ODS, jde nám o aktuální kauzy (těm bychom dali přednost), ale i kauzy z minulosti (po r. 2000),“ stojí v pokynu, který má Česká televize k dispozici.



Sobotka: Jen marketing

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jno

Nová vláda není jmenována

V tisku,kuloárech se objevují různá jména kandidátů na ministry. Který z těchto návrhů by byl pro Vás přijatelný ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajinec ji chytil pod krkem. A takhle jsme dopadli

12:12 Ukrajinec ji chytil pod krkem. A takhle jsme dopadli

„Jděte, jděte, jděte!“ křičí policisté. Nešli jsme, a toto zažili. Stalo se na pražské stanici metra…