„ČSSD shání špínu na členy ODS? Také způsob, jak vést kampaň. Špinavou kampaň. Kampaň, která prohloubí znechucení voličů z politiky. Nakonec nevyhraje ani ČSSD, ani ODS, ale populisté. Nebo voliči nepůjdou k volbám vůbec. A to snad žádný odpovědný politik nechce,“ prohlásila Peake.
V dokumentu, jenž má k dispozici Česká televize, se žádá o seznam podezřelých či obviněných členů občanských demokratů z jakéhokoliv trestného činu a jeho popisu. „Jde nám o podklad pro vedení strany, kterému budeme přímo reportovat,“ píše se v něm.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


