Cameron jednal s Merkelovou. Pak promluvil o členství Británie v EU

29.05.2015 15:20 | Zprávy

Britský premiér David Cameron se při páteční návštěvě Berlína vyslovil v tom smyslu, že Evropská unie určitě najde cestu, jak splnit požadavky Velké Británie.

Cameron jednal s Merkelovou. Pak promluvil o členství Británie v EU
Foto: archiv
Popisek: Britský premiér David Cameron

Podle britského premiéra neexistuje žádné rychlé řešení, jak nově nastavit vztahy mezi Británií a EU. Ten se také domnívá, že jednání potrvají dlouho, a rozhodně nevyloučil ani možnou úpravu zakládajících smluv EU, což by vyžadovalo souhlas všech 28 států. Cameron zároveň podotkl, že britské členství v Unii je přínosem pro obě strany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jzd

Ing. Radovan Vích byl položen dotaz

O kolik byste snížili sociální odvody pro pracující rodiče?

A týkalo by se to obou rodičů a i živnostníků? A ještě máte také řešení toho, jak si s malými dětmi sehnat práci? Protože to také není snadné. Ráda bych třeba něco jen na částečný úvazek, ale ne za almužnu a hledat takovou práci je jak hledat jehlu v kupce sena.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Držte h*by,“ vzkázala ČT. Lidé odmítají platit. Přidal se vlivný muž

20:20 „Držte h*by,“ vzkázala ČT. Lidé odmítají platit. Přidal se vlivný muž

Velké emoce budí už po několik dnů nový pořad České televize Chi Chi na gauči z prostředí drag queen…