Chovanec prý zatáhl Angelu Merkelovou do svých kšeftů. Komentátor objevil zajímavé detaily o autě, které ji vozilo po Praze

26.08.2016 9:41

Německá kancléřka Angela Merkelová po čtyřech letech zavítala do Prahy. O této čtvrteční návštěvě toho už bylo napsáno poměrně dost – jak se snaží najít společnou řeč s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD), co nejmocnější dámě EU řekl prezident Miloš Zeman a tak podobně. O tom všem již bylo leccos napsáno. Americký novinář Erik Best však zveřejnil něco, co dosud nebylo známo. V hlavní roli hraje ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD).

Chovanec prý zatáhl Angelu Merkelovou do svých kšeftů. Komentátor objevil zajímavé detaily o autě, které ji vozilo po Praze
Foto: J. Ovčáček
Popisek: Prezident Miloš Zeman přivítal spolkovou kancléřku Angelu Merkelovou

Angela Merkelová byla v Praze jen pár hodin, ale dá se říci, že toho stihla hodně. Debatovala s předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou o budoucnosti EU, ale také o uprchlické krizi. Pokud jde o povinné kvóty na přerozdělování uprchlíků, Merkelová z Prahy odjela s nepořízenou, ale jinak může říct, že jsou si Česko a Německo blízké.

Že Česko o žádné migranty nestojí, slyšela Merkelová jak na Úřadu vlády z úst premiéra, tak od hlavy státu Miloše Zemana na Pražském hradě. Ten kancléřce věnoval klasické dílo o osudech dobrého vojáka Švejka. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček nechtěl prozradit, zda se za tímto darem skrývala nějaká zvláštní symbolika.

Jistý obrázek o Česku si mohla Merkelová udělat také z vítání a protestů v ulicích Prahy. Někteří lidé dávali najevo, že nejmocnější ženu EU vidí rádi, jiní na ni pokřikovali, že musí zmizet a že nám do Evropy zatáhla islám. Protestní akce byly hlášeny dopředu a policie se starala o to, aby nic nezanedbala. Po kritice, která se snesla na hlavy policistů např. za šibenice na Václavském náměstí, se není co divit, že bezpečnostní opatření byla opravdu důkladná. I tak se našel člověk, který se pokusil s černým mercedesem proniknout do kolony vozů kancléřky Angely Merkelové. Muž, který se o to pokusil, byl zadržen.

Součástí kolony vozů byly i britské vozy Jaguar, čehož si všiml i americký novinář Erik Best. K této informaci doplnil, že ČSSD už má dnes „prsty všude“. Přesvědčte se sami. „Chovanec zatáhl Merkelovou do svého Mánesgate. Po Praze ji vozil Jaguar od autodealera, který Chovancovi prodal za babku luxusní plzeňský byt. ČSSD, a. s., má svoje prsty všude,“ napsal Best na sociální síti Facebook.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nekorektní, ale pravdivý popis současné reality. To je kniha Kladivo na politiky

20:01 Nekorektní, ale pravdivý popis současné reality. To je kniha Kladivo na politiky

Kniha je zaměřena na podstatu úlohy člověka, jeho vlastností, projevů, jednání a na pojmenování důsl…