Chtěl s gentlemanem Kalouskem zastavovat příšery a kreatury, nakonec to zabalil. Herec Navrátil do Senátu kandidovat nebude

14.05.2018 21:45

Herec Oldřich Navrátil kandidovat do Senátu za TOP 09 nebude, zůstane u herectví. „Stáhli jsme to, dnes se to rozhodlo,“ uvedl podle iDNES.cz Navrátil a dodal, že důvodem je nedostatek podpory ze strany ostatních pravicových stran. Zástupci TOP 09 měli zájem, aby Navrátila podpořila například ODS.

Chtěl s gentlemanem Kalouskem zastavovat příšery a kreatury, nakonec to zabalil. Herec Navrátil do Senátu kandidovat nebude
Foto: Hans Štembera
Popisek: Herec Oldřich Navrátil

Strana podle místopředsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové žádala lidovce, STAN i ODS, aby nestavěli na Třebíčsku svoje kandidáty. „Nejdříve přislíbili podporu, nakonec z dohodnutého couvli. Budeme jednat o dalších osobnostech,“ uvedla Adamová a dodala, že se zatím neví, kdo Navrátila nahradí.

Celá zpráva zde

Herec, známý z divadel i filmu, je dlouholetým podporovatelem TOP 09, který se ztotožňuje s hodnotovým zakotvením strany. Nikdy se také neváhal k politice vyjadřovat. V nedávné době zaujal svým razantním postojem směřovaným na adresu prezidentských kandidátů. Sám podporoval kandidaturu Pavla Fischera. Podle Navrátila byly od roku 1948  s jedinou výjimkou v čele našeho státu výhradně „kreatury“.

V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz v roce 2016 byl ještě výslovnější, kde se rozhovořil o současném prezidentu Miloši Zemanovi a jeho mluvčím Jiřím Ovčáčkovi: „Oba dva jsou prostě příšery a už se těším, až budou tihle dva v prdeli. Co na to můžu říct? To je celý! Jsou to prostě příšery! Ten Ovčáček je navíc takový vemlouvavý smrad – mně z něj vždy tak vypění krev. Jak se tyto figury objeví v televizi, okamžitě přepínám a vypínám, protože to nemůžu nijak pobrat,“ rozohnil se.

Nikdy také neskrýval své politické preference: „Já mám rád Karla Schwarzenberga, mám rád i Mirka Kalouska. I když na ně všichni plivou, tak to jsou pro mě ti praví gentlemani. Pan Kalousek to má v hlavě velmi dobře srovnané a pan Schwarzenberg je velice moudrý muž, který je obdařen mnohaletými zkušenostmi a životní moudrostí a racionálním nadhledem. Jsem si jistý, že ani jeden z nich by nespolupracoval s hlupáky,“ věřil herec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: sla

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šíření koronaviru se zrychluje, hlásí Čína. Děsivé VIDEO z ohniska. Lidé se kácí na ulicích. Máme se bát i my? Podívejte se sami

15:34 Šíření koronaviru se zrychluje, hlásí Čína. Děsivé VIDEO z ohniska. Lidé se kácí na ulicích. Máme se bát i my? Podívejte se sami

Koronavirus v Číně zahubil už 41 lidí a bohužel se šíří po kontinentech. Nakažené občany hlásí vlády…