Co bylo ukradeno, má být vráceno. Třeba Krym Rusku, napsal občan místopředsedovi TOP 09. Ten ho smetl tímto argumentem

14.01.2015 12:52

Na velmi rozhořčený dotaz, co udělala TOP 09 pro občany naší země, odpověděl její místopředseda Marek Ženíšek, že Kalouskův poslední rozpočet v roce 2013 byl pořád lepší, nežli první rozpočet vlády Bohuslava Sobotky. Těm, kdo si myslí, že po neúspěšných komunálních a senátních volbách mělo vedení TOP 09 odstoupit, vzkazuje, že letos bude volební sněm. Nepřijal ani argument jednoho z čtenářů ParlamentníchListů.cz, že Rusko si vzalo Krym, protože mu byl ukraden.

Co bylo ukradeno, má být vráceno. Třeba Krym Rusku, napsal občan místopředsedovi TOP 09. Ten ho smetl tímto argumentem
Foto: top09.cz
Popisek: Marek Ženíšek

Politolog a místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek čelil na svém profilu na ParlamentníchListech.cz hned dvěma nepříjemným dotazům. Pan Jan se domnívá, že TOP 09 nemá žádnou sebereflexi.  Diví se, že nyní TOP 09 kritizuje hospodaření naší země. „Váš místopředseda Kalousek, asi nejchytřejší v Česku, který je jak papír ve větru, kam vítr, tam on, jen aby byl u funkce a ve funkci ministra financí jen dokázal snížit životní úroveň důchodcům, matkám samoživitelkám a tělesně postiženým lidem, ale i drobným živnostníkům,“ napsal pan Jan.

„Takže moje otázka zní, co jste dokázali pro pracující této naší krásné země mimo to, že jste rozházeli státní majetek, ožebračili lidi, nejlepší ornou půdu jste prodali na sklady a dali moc pouze lidem bez skrupulí, ožebračování lidí jste honosně nazvali exekucemi?

„Na to jen zareaguji: Kalouskův poslední rozpočet v roce 2013 byl pořád lepší, nežli první rozpočet vlády Bohuslava Sobotky. To jsou fakta,“ píše Ženíšek.

Celá otázka i s odpovědí ZDE:

V  21. století se spory řeší jinak než vojenskou agresí

Pan Jiří zase Markovi Ženíškovi připomíná heslo „Co bylo ukradeno, má být vráceno“ a naznačuje, že předání Krymu Ukrajině jedním „aparátčíkem“ také zavání zlodějnou. Poslanec TOP 09 se s tímto údajným argumentem moc netrápil. „Stejnou logikou bychom tedy měli po Německu požadovat např. Braniborsko, které ztratil císař Zikmund, byť za jeho otce Karla IV. to bylo jinak? A i kdybych přiznal Váš argument, jako že se k tomu nechystám, tak se v 21. století se  řeší územní spory jinak než vojenskou agresí…“ napsal politolog a místopředseda TOPky.

Celá otázka i s odpovědí ZDE:

Po propadu ve volbách mělo podle čtenáře vedení TOP 09 odstoupit

Další útočný dotaz mířil na TOP 09.  „Jaká je VIZE strany TOP 09? Dle mého názoru jsou to neustálé a nepravdivé útoky na opoziční politiky a současnou vládní politiku i prezidenta republiky. To je vize a program strany TOP 09? Jak je možné, že po absolutním propadu ve volbách neodstoupilo vedení této strany!? …. Je to nemorální od politiků, kteří se prezentují jako věřící a na kolena padající křesťani. Je to směšné a pokrytecké zároveň,“ píše čtenář pod hlavičkou ELFA.

„V roce 2014 proběhly dvoje volby, jedny do Evropského parlamentu, které jsme téměř vyhráli, a komunální spolu se třetinou senátních. V těch jsme opravdu neuspěli,“ upřesňuje Ženíšek a dodává, že letos proběhne řádný volební celostátní sněm TOP 09.

Celá otázka i s odpovědí ZDE:

 

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: dkr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Stovky hodin příprav a pak tohle!“ Krátce před tiskovkou s von der Leyenovou se to stalo... Babiš exkluzivně pro PL

18:30 „Stovky hodin příprav a pak tohle!“ Krátce před tiskovkou s von der Leyenovou se to stalo... Babiš exkluzivně pro PL

Premiér Andrej Babiš poskytl ParlamentnímListům.cz exkluzivně komentář týkající se výstupů některých…