Co je to za člověka, který to po nátlaku svede na další dva lidi, kteří jsou už mrtví! Erik Best opět nemilosrdně o Sobotkovi

8. 9. 2017 21:10

Americký novinář žijící v Česku Erik Best se ve svém komentáři na serveru FSfinalword.cz obul do premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).

Co je to za člověka, který to po nátlaku svede na další dva lidi, kteří jsou už mrtví! Erik Best opět nemilosrdně o Sobotkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Erik Best, americký novinář
reklama

„Co je to za člověka, který pošle dopis na vlastním hlavičkovém papíře a pak tvrdí, že dopis nepodepsal, že ho podepsal člověk, který už je mrtvý? Co je to za člověka, který popírá jakékoli povědomí o tom, jakým způsobem se dopis řešil, ačkoliv byl zpracován jeho podřízenými v součinnosti s jeho nejlepším přítelem? Co je to za člověka, který to po dalším nátlaku svede na další dva lidi, kteří jsou také mrtví? Co je to za člověka, který pod přísahou u soudu tvrdí, že na detaily už si nepamatuje. Co je to za člověka, který slibuje, že bude bránit zájmy své země a jejích spojenců, a potom upřednostní zájmy svého nejlepšího přítele a jeho klienta?“ ptá se Best ve svém komentáři a následně odpovídá: Premiér České republiky Bohuslav Sobotka. 

  • Původní text ZDE

„Očekávali jsme, že MF Dnes využije Sobotkova svědectví u soudu minulý pátek ke zpochybnění role advokáta Radka Pokorného v obelhávání Evropské komise ohledně ceny a podmínek privatizace OKD. Očekávali jsme, že MF Dnes zopakuje scénář čtyřdenního útoku na Sobotku z dubna 2014, kdy se blížící se krach OKD stal nejžhavějším politickým tématem v zemi,“ poznamenal dále Best s tím, že tématu se MF Dnes v posledních dnech příliš nevěnovala. Měla totiž dost práce s kauzou Andreje Babiše (ANO) a jeho Čapím hnízdem. 

„Ve středu mluvil ve Sněmovně o OKD skoro stejně dlouho jako o Čapím hnízdě. A Miloš Zeman včera na TV Barrandov prohlásil, že chce, aby Evropská komise zrušila celý prodej OKD společnosti Karbon Invest,“ uzavřel Best, že Babišovi nepřátelé možná mají Čapí hnízdo, Babiš se Zemanem však mají OKD. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalý chvilkař Minář představil své politické hnutí. A tvrdě narazil. Známé mediální tváře mu rozstřílely web, program... všechno!

16:46 Bývalý chvilkař Minář představil své politické hnutí. A tvrdě narazil. Známé mediální tváře mu rozstřílely web, program... všechno!

Mikuláš Minář představil své nové politické hnutí. Rozhodně nehodlá být pětiprocentní stranou. „Hled…